Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 fiú után egy kislányt...

3 fiú után egy kislányt szeretnénk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kívánságműsor, meg hogy peteérés előtt/után...savasítás-lúgosítás, kínai naptár. Ezeknek már utána jártam.


Mi próbáltuk peteérés előtt-alatt és után is. Mindhárom alkalommal egy alaklom után teherbe estem, kis pasik lettek :)


Nagyon szeretnék kislányt, de bennem van a gondolat, hogy lehet, hogy nekünk, kettőnknek (férjem és én) CSAK fiú babáink lehetnek?


Létezik ilyen egyáltalán? Genetika?


2012. jún. 27. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd néni a 4. fiú után még bevállalt egyet, hátha kislány lesz..kisfiú lett. Viszont van ellenpélda is..távoli rokon szintén 4 fiú után kislányt szült. Én szurkolok, hogy kislányotok szülessen, de a lényeg hogy egészséges legyen, akár fiú, akár lány!
2012. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, van ilyen. Oda és vissza is úgy értem, ismerek 4 gyerekes LÁNYOS családokat csupa kiscsajszi. És barátnőmnek most lett a 3.kisfia zsinórban...

van ilyen hogy 2 embernek nem lehet csak egy adott nemű gyereke.

2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! :)

Nekem is volt egy osztálytársam, ők 6-an voltak tesók és mind fiú. A szülők a hatodik fiú után feladták :)


Igazából ha egy kis esély is meglenne rá akkor bepróbálkoznánk, de ha belegondolok, hogy 4 fiú... :)


Remélem senki nem fog félreérteni!

Imádom a fiaimat, el nem cserélném egyiket sem :)

ÉS nem "mennék víznek" ha a 4. baba is fiú lenne, őt is imádnám, mint a bátyókat, csak azért jó lenne egy kislány is.

2012. jún. 27. 21:46
 4/17 A kérdező kommentje:

4 kislány... :D

Apuka már biztos építi a magas kerítést a ház köré :)

2012. jún. 27. 21:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 50-50 százalék az esély, hogy a kövi baba kiscsaj legyen. Van ismerősöm, ahol 1 fiú után jött 4 lány, és olyan is, ahol 4 lány után 1 fiú. Szóval hajrá, én is drukkolok, hogy egy egészséges kislányotok is legyen. :)
2012. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Családban 3fiú után 2 lány jött.


Szóval van remény:)))

2012. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt ismered-e...most találtam neked... egy régi gyks kérdésben.


[link]


Ha itt regisztrálsz, akkor van egy olyan menü ami, hogy bejelöli azokat a napokat ahol lányok és ahol fiúk fogamzása a valószínűbb. A dolognak van biológiai alapja, de ettől még nem jelenti azt, hogy biztos a kívánt nemű utód születik.

2012. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:)

Köszi Nektek is!


Az lenne a vicces ha ikrek lennének és 2 kislány...vagy 2 kisfiú :)

Nálunk is és a férjeméknél is rengeteg az iker

2012. jún. 27. 22:10
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7.válaszoló!

Nagyon köszönöm, igen, ismerem.

A 3. babánál ezzel is próbálkoztunk, lányt is jelölt, de hát 8 hónapja már, hogy biztosra tudjuk, hogy nagyon nem lány :)

2012. jún. 27. 22:13
 10/17 anonim ***** válasza:

ajjjajjjaj :D


Ha van kedved majd és eszedbe jutunk írd meg légy szíves hogy sikerült-e a kislány.

Mi most gondolkozunk a másodikon. Első fiú lett, én megint fiút szeretnék, de megint csak azt mondom, lényeg hogy egészséges legyen.

2012. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!