Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes kismama vagyok,...

40 hetes kismama vagyok, kislányt várok. Mikor fúrják ki a kicsi fülét. Szülés után azonnal?

Figyelt kérdés
a fülcsit mikor ajánlatos betetetni a fülébe?
2008. okt. 20. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházból hazafelé menet már kifurták 3.napon
2008. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is szerettem volna ha a korházba meg csinálják,de kiderült,hogy ott nem lyukasztanak fület.A védőnőm azt mondta a 6-7.dik héten már lehet.

De ezek szerint lehet előbb is,ha az előttem szólót olvasom :)Akkor lehet mi is előbb lyukasztatunk :)

Minden jót,könnyű szülést

38hetes kismama

2008. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,remélem nekünk is hazafelé jövet beteszik a fülcsit.

könnyű szülést:)

2008. okt. 20. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kifurták haza felé jövet (elégé sokkoló volt a számomra mert nagyon sírt a lányom meg eégé vérzet és engem megviselt) de hamar tultete magát rajta kb 20 perc volt és el is felejtete.
2008. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis szerettem volna,ha kifúrják a fülét,de Nyíregyházán nincs lehetőség erre.2 hetesen fúrattam ki neki,nem vérzett és csak akkor sírt, amikor alkohollal bekente neki a csaj.
2008. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!