Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a teherbeesésre?

Van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Menstruációm utolsó napjának estéjén és másnap is szeretkeztem úgy a vőlegényemmel, hogy elment bennem. Sőt menstruációm minden napján szeretkeztünk úgy, hogy elment bennem. Mielőtt kritizálnátok, hogy miért akkor szeretkeztünk mikor meg volt nekem, leirom: azért, mert külföldön dolgozik és csak pár napra jött haza és sajnos pont akkor jött meg nekem.
2012. máj. 24. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kizárt dolog. Ugyan úgy meg van az esély rá. Mint bárki másnak.
2012. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem,nincs.A menstruációd alatt biztosan nincs peteérésed tehát nem eshetsz teherbe.És utána 1-2 nappal se valószínű.Ha babát akartok akkor peteéréskor kéne együtt lenni.
2012. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"A menstruációd alatt biztosan nincs peteérésed tehát nem eshetsz teherbe.És utána 1-2 nappal se valószínű."


Ennek ellent kell mondanom. Nem személyes tapasztalat, sem nem barátnő mesélte, stb. Ez orvosi tény. Lehetséges peteéérs menstruáció alatt. A nő ciklusa bármely napján történhet ovuláció és teherbe is eshet. Max. az esélye kevesebb. Nem valószínű, ez helyes kifejezés. De nem kizárt!

2012. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Nem,nincs.A menstruációd alatt biztosan nincs peteérésed tehát nem eshetsz teherbe.És utána 1-2 nappal se valószínű.Ha babát akartok akkor peteéréskor kéne együtt lenni."


Na, ez majdnem végig butaság. Mensi alatt is teherbe lehet esni, ugyanis kevesen tudják, hogy a méhnyálkahártya ahogy válik le, rögtön regenerálódik is. Így elméletileg BÁRMIKOR teherbe lehet esni, még mensi alatt is!

Viszont az igaz, h a legesélyesebbek a peteérés körüli napok.

2012. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Akkor ezek szerint én csak hülyeséget írtam.Bocsánat a tudatlanságomért,de nem tudtam hogy menstruáció alatt is van peteérés.

2012. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csak lehet peteérés- így pontosabb. Szóval lehet peteérés bármikor+ a méhnyálkahártya nagyon gyorsan tud regenerálódni- így jöhet össze egy terhesség mensi alatt.
2012. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Megint 2.vagyok

Most utána néztem és ezt találtam.

[link]

2012. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szuper!

Ez más. A terhesség alatti mensiről ír főként. Olyan is lehet. (Egy ismerősöm végigmesizte 9 hónapot, és ez nem "kitaláció". mMnden hónapban "megjött " neki csak kevesebb volt és 1-2 napig tartott.)

2012. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a link arról szól, hogy megjöhet-e , ha terhes vagy. Amúgy igen, a válasz igen, csak irtó kevés az esély rá. De megjöhet. Ahogy teherbe is lehet esni mensi alatt. Az egiyk nem zárja ki a másikat.
2012. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

plusz hozzátenném még egyszer, ha méhnyálkahártya nagyon gyorsan regenerálódik, tehát felemás kijelentés az, hogyha nem válik le, terhes vagy, ha leválik, akkor nem. Ahogy válik le, alatta az új réteg gyorsan alkalmassá válik a megtermékenyített petesejt befogadására, főleg ha a szervezet MÁR érzékeli, h útban van a méh felé a petecsomó.

De emellett persze az is igaz, hogy ez csak egy lehetséges verzió, kicsi az esélye.

2012. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!