Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen esélye van a teherbeesé...

Milyen esélye van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm 40 felé jár és szeretnének babát vállalni. 3. babájuk lenne, már van 2 kisfiúk. A hölgy dohányzik jelenleg is és augusztus környékén szeretnének nekiállni a projektnek. Egy kicsit izgul, hogy mi lesz, sikerül-e. Én még nem szültem, így nem tudok semmi okosat mondani neki. Szerintetek? Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Természetesen ő konzultálni fog az orvosával is. Előre köszönöm a válaszokat!!!!

2012. ápr. 26. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos 40 évesen még jó esélyei vannak a teherbe esésre! DE! 35 éves kor felett már nem veszélytelen a terhesség nem csak a kismamára nézve hanem a magzatra nézve is! Erről persze tájékoztatja a barátnődet az orvos is! Ha egészség ügyileg minden rendben van vele és a férjével is,semmi akadálya egy új csöppségnek!
2012. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sógornőm 40 évesen szülte meg a 4.gyerekét, és semmi probléma nem volt, makkegészségesek mindketten. igaz nem volt tervezett, mert még a másik pici épp elmúlt 1 éves, de hát így alakult és nagyon örülnek, csodálatosak a gyerekek!:) mondjuk azt hozzáteszem neki semmilyen káros szenvedélye nincs és nem is volt, az élelmiszereik legalább80-90% saját illetve bio gazdálkodásból származó. nem gondolnám, hogy a dohányzás nagy akadály lenne, de érdemes volna mielőbb letennie, már a tervezett teherbeesés előtt 3 hónappal..sok sikert!
2012. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom 42éves és várandós a 4ik gyerekével.
2012. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!