Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most olvastam egy kommentet...

Most olvastam egy kommentet és érdekelne a véleményetek! Aki abbahagyja a fogigátlót egy pár hónapig nagyobb az esélye a teherbeesésre? Később kavarodik össze a ciklus?

Figyelt kérdés
Én most ezt teljesen magamra tudom "húzni". Augusztusban abbahagytam, mert babát akarunk. 4 hónapig megjött rendesen, most pedig 42 napra. De akkor mégis mennyi idő, mire visszaáll? Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?
2010. febr. 3. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idö?

Kérdés milyen volt elötte? nekem tini koromba is 40 naposak voltak.

A gyógyszer után 3 hónapban normál volt majd beállt 40 nap körülre. Ne izgulj teherbe fogsz esni, csak nehezbb mert nem 14-ik napon van a pete érésed hanem késöbb, kb a 20-22 nap között. èn a ciklusom kb 18-20-ik napján estem teherbe.

2010. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. utána nem volt peteérésem sem ,3 hónapig nem volt semmim, már majdnem hormonkezelést kezdtem el, aztán hirtelen terhes lettem. Mindenkinél máshogy van. Majd helyreáll a ciklusod, vagy terhes leszel.
2010. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vettem ovu tesztet:)Csak sikerül elkapni!
2010. febr. 3. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb.másfél évig szedtem gyógyszert majd amikor abbahagytam volt rendesen mensim és rá 2 hónapra teherbe estem.Szerintem nagyobb az esély.
2010. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!