Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám a ciklusomat...

Hogyan tudnám a ciklusomat rövidíteni? 45 nap körül van. Sokkal kevesebb idő/esély a teherbeesesre.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mastodynon cseppekkel. Rendbe teszi a hormonháztartásodat. Homeopátiás készítmény, én csak ajánlani tudom.

Ha közben is szeretnétek próbálkozni, akkor nézz utána a betegtájékoztatón, hogy lehet-e, de szerintem lehet. Nekem 36 napról beállította 28 napra a ciklusaimat.

2012. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cickafark tea kúra, esetleg barátcserje kapszula, vagy ami szerintem a legjobb, az az Aviva torna.

Olvasgass ezekről, htha valamelyik jó lesz neked.

2012. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mastodynon cseppet ajánlom. Homeopátiás. A ciklus beállítására ajánlom:)

3 hónapig szabad inni. Reggel és este étkezés előtt 30 perccel 30 cseppet fél-1 deci vízbe kell csepegtetni.

K.

2012. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!