Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 napos ciklus? Van esély...

23 napos ciklus? Van esély így a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

peteérésem kb 15-16.napon van a folyásból ítélve. Előző ciklusaim 23-24-25-26 naposak voltak. a kérdésem az lenne, hogy ha megvan az ovuláció, így van-e elég ideje a megtermékenyült petének a beágyazódásig?

a válaszokat köszönöm szépen.


2012. febr. 16. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a ciklus 15-16 napján van peteérésed, akkor nem lehet 25 napos, minimum 29-30-nak kell lenni, ha tényleg akkor van peteérés. Viszont ha 4-5 nappal korábban jön meg, akkor rövid a luteális fázisod, és akkor nincs ideje beágyazódni, ez sárgatest elégtelenségre utal
2012. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a tiédhez teljesen hasonló ciklusokkal első terhességnél első, másodiknál a 4. hónapban lettem babás. Ráadásul a mostani baba nekem is a 16, napon jött össze, ezért is nem akartam elhinni, hogy sikerült és a teszt is későn mutatta ki természetesen. Úgyhogy, igen, lehetséges :)
2012. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég rövid így a ciklusod. A luteáris fázisnak legalább 13-14 napnak kéne lennie. Jól írod, ennyi kell a megtermékenyüléshez és a beágyazódáshoz. Persze vannak csodák is, mint az utolsó, de azért a normális ciklus mégiscsak 28-32 napos.
2012. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 25 éve van 23 napos ciklusa. 2 gyönyörű gyermeke van, spontán fogantak :)
2012. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!