Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. ciklus napon 3x szeretkezt...

12. ciklus napon 3x szeretkeztünk. Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia,mikor volt lessz ovud?
2012. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod??
2012. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
kb 28, vmikor rövidebbvmikor hosszabb, de ált. ennyi... annyira még nem "feszültem" rá h ovu.tesztet vegyek stb, cs jó lenne azért...ha huzamosabb ideig nem jön össze akkor majd jönnek ezek is.
2012. jan. 11. 16:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy hányszor, az mindegy, nagy valószínűséggel a 2. 3. aktusban már igen kevés spermium volt az anyagban :) az elsőtől esély van rá!
2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
így van esély a babárra!!ha közép tájt volt az ovud!!akkor jó ha érzed is az ovu idejét!!
2012. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy egyáltalán nem szükségszerű az, hogy csak kétnaponta javasolt szexelni. Mondjuk az igaz, hogy a sűrűbb együttlétek hatására a spermiumok száma csökken, de nem minimálisra. Sőt a mindennapi szerelmeskedésnek köszönhetően a spermium minősége javul!
2012. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Szerintem van esély rá, mivel a 14.napon történik általában az ovuláció. A spermiumok kb 72 órán át életképesek , a petesejt pedig 24 órán át vagyis ha kiszámolod akkor a találkozási esélyük nagy.

Az előttem szólóhoz, sajnálom,hogy ki kell ábrándítsalak a rendszeres együttlét során a spermiumok minősége nem javul.

2012. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szia!!mizus??van valami fejlemény??
2012. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves nekem válaszoló! Nem ábrándítottál ki egyáltalán. Én ehhez hasonlókat olvastam: Sydney-i terméketlenségkezelő központban megállapították, hogy a napi szex javítja a spermiumok minőségét.


A kutatás 118 férfira terjedt ki, aki spermiumában átlagon felüli gyakorisággal fordult elő DNS sérülés. Megállapítást nyert, hogy 7 napon át naponta egyszeri ejakuláció szignifikánsan javította a spermiumok minőségét. Mi ennek az oka? A legnagyobb valószínűséggel a spermiumok minősége javult, mert kevesebb időt töltöttek potenciálisan káros hatású molekulák között a herékben.

2012. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, még egy: Sydney-i terméketlenségkezelő központban megállapították, hogy a napi szex javítja a spermiumok minőségét.


A kutatás 118 férfira terjedt ki, aki spermiumában átlagon felüli gyakorisággal fordult elő DNS sérülés. Megállapítást nyert, hogy 7 napon át naponta egyszeri ejakuláció szignifikánsan javította a spermiumok minőségét. Mi ennek az oka? A legnagyobb valószínűséggel a spermiumok minősége javult, mert kevesebb időt töltöttek potenciálisan káros hatású molekulák között a herékben.

Száztizennyolc férfit teszteltek, akik egy egész hétig nem ejakulálhattak, s a hét végére kiderült, tízből nyolc alanynál tizenkét százalékkal csökkent a sperma minősége. Akik naponta szexeltek, bár az átlag száznyolcvanmillió spermium helyett "csak" hetvenmilliót produkáltak alkalmanként (még ez is a normál értéken belül van), sokkal jobb minőségű hímivarsejtekkel büszkélkedhettek, a kis srácok sokkal egészségesebbek, sokkal aktívabbak voltak.

2012. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!