Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esely a teherbeesesre?

Van esely a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Utolso menstruaciom feb 27en jott meg marcius 2an mar a parommal egyutt voltunk de csak masik nap "hagyta" bennem,aztan meg 15en es 16an ujra egyutt voltunk es bennem "hagyta" tegnap ugyszint.Nagyon szeretnenk gyereket.Hiaba szamoltam es neztem a naptarokat mindegyik azt mutatta ki hogy 11 es 14 kozott kellett volna egyutt legyunk ahoz hogy babas maradjak.ti mit gondoltok?es mikor tesztelhetnek eloszor?
2012. márc. 22. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Jovo heten kene meg jojjon a menstruaciom tuneteim is vannk,hamar elfog a siras faradekony vagyok stresszes,de viszont hanyingerem is van,sokat eszek,kivanos is vagyok....olyan rossz ez a varakozas
2012. márc. 22. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a számolgatós mizériák nem teljesen szavahihetőek, én mindkétszer olyan időpontban estem teherbe, amikor a naptár szerint teljes képtelenség lett volna. Ne számolgass, csak próbálkozzatok minél többet, a naptárat meg felejtsd el. Azt hiszem, van olyan terhesteszt, amelyik 1 nap után is kimutatja, kérdezd meg a patikában, biztosan tudnak pontosabbat. Én a helyedben akkor tesztelnék, ha már mn. 1 hetet késik a menzeszem.
2012. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
28 napos ciklussal számolva tényleg nem voltatok jókor együtt, 12-e körül lehetett ovud. Az ovu napján, illetve 2-3 nappal előtte történt együttlét esetén esélyes a baba. Ti ezt messze elkerültétek. Akkor tesztelj, ha már késik.
2012. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom a ciklus.hu oldalt, ahol meg tudod nézni, hogy jókor probálkoztatok-e.

Tesztelni a menstruáció elmaradása után szoktak, de már reklámoznak olyan tesztet is, ami már hamarabb kimutatja és még azt is mennyi lehetsz. Nem veszítesz vele semmit.

Drukkolok, hogy összejöjjön.

2012. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia,az en fiam mar 11eves es meg nem jon a teso:(
2012. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!