Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli amin berúgtunk..Lefeküdtünk de nem védekeztünk.De nem volt hosszú,max 5-10 perc.. és nem ment el,nem is nagyon élveztük..Mennyi az esély hogy terhes lettem ???? Menstruációmnak most kellene megjönnie,de össze-vissza.Nem minden hónapban jön meg,mert még nem


Normális válaszokat kérlek..


2012. máj. 5. 13:11
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nem lesz pozitív.
2012. máj. 15. 21:52
 32/38 anonim válasza:
5 éve vagyok együtt a párommal. Mi mindiga megszakításos módszerrel voltunk együtt. Én eddig nem lettem terhes, most próbálkozunk azért irom igy. Ugyhogy, nálunk időben kivette. De én 1 vagyok a sok közül. Más lehet már terhes lett volna, ki tudja, én is mindig megijedtem ha 3napnál többet késett...üdv (azért vigyázzatok jobban,15 évesen, ne igyál annyit hogy ne tudj ilyenekre odafigyelni!!!) 23.éves vagyok.
2012. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszod.:) Sok sikert a babához.:) én holnap reggel csinálok tesztet..nagyon félek,de nem akarok ráparázni,mert befogom magamnak beszélni és csak rosszabb lesz..:)
2012. máj. 16. 13:55
 34/38 anonim válasza:
Nos? mi lett az eredmény...?
2012. máj. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Tegnap este görcsölt a hasam,és megjött reggelre. Szerintetek a tesztet menszesz után megcsináljam??
2012. máj. 17. 12:45
 36/38 anonim válasza:
Van akinek megjön a menses terhesség alatt, de szerintem megnyugodhatsz. Ha pontosan megjött. (23.éves)
2012. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Normális, ugyan olyan mint szokott.
2012. máj. 18. 13:35
 38/38 A kérdező kommentje:
Ja és rá volt írva a tesztre h mentsruáció közben is meg lehet csinálni ezért én megcsináltam.Erősen negatív.
2012. máj. 18. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!