Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akár lehetek terhes is?...

Akár lehetek terhes is? (tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A menstruációm 2hetet késik..

Az előzmények: előtte 3hetes fogyókúra..kevés étel fogyasztás,idegesség és stressz.

A barátommal igen előfordult,hogy néhány alkalommal nem használtunk óvszert,de nem élvezett belém.

Amikor meg kellett volna jönni aznap egy kevés vér volt pár csepp, de azóta semmi..csak hüvelyváladék nagy mennyiségben.

Már azon is elkezdtem stresszelni, hogy akár terhes is lehetek.

Szerintetek mennyi az esélye annak,hogy terhes vagyok? Tesztet csináljak?

Előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 4. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehetsz terhes, ugyanis ha a barátod nem élvezett beléd, az még nem jelenti azt, hogy meg is úszod, mert az előváladéktól is teherbe eshetsz. A mensikor jelentkező kevés vér, is lehet a terhesség miatt, nem egy ilyen eset volt már. Vegyél tesztet, és akkor kiderül.
2012. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon valószínű, hogy terhes vagy... Vegyél egy tesztet és ne lepődj meg, ha pozitív lesz. Hány éves vagy?
2012. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A terhesség sem kizárt, de bekavarhatott a fogyókúra is. Csinálj tesztet és kiderül. Ha negatív akkor a fogyókúra kavart be, és azért késik.
2012. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sem akarlak elkeseríteni, de nálam ugyanez volt, és terhes vagyok. Mi is megszakításosan védekeztünk mindig is, de legutóbb terhes maradtam. Én is azt hittem pár nap késéssel a menzim után, hogy megjött, aztán elmúlt, utána csináltam 3 tesztet, és mind 3 pozitív lett. Készülj fel arra, hogy nagy valószínűséggel terhes vagy!

27 hkm

2012. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, mert a megszakítás mellett ez viszonylag gyakran előfordul. Az nem rendes védekezés. Viszont bekavarhatott a fogyókúra is. Én mondjuk nem fogyóztam, de szoktak lenni időszakok, mikor étvágytalanabb vagyok, és alig eszem. És ilyenkor nekem bizony rendre késik a menstruációm. Mikor még régebben hosszabb időszakot is eltartott az "éhezésem", akkor pedig teljesen felborult a ciklusom. Volt, hogy 2 hetente vérezgettem, volt hogy meg sem jött, ilyesmi. Szóval a fogyókúra is benne van a pakliban. Vegyél egy tesztet mindenképpen, hogy kiderüljön, mostmár ha terhesség miatt nem jött meg 100%, hogy pozitívat mutat.
2012. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Annyira naívak vagytok..a néhány szón (2-3) alkalom lett volna,h a barátommal nem védekeztünk..szóval ink. kicsi az esélye annak,hogy terhes vagyok nem?..

Amúgy ezt a kérdést tgnp este tettem fel, ma reggel megjött..

2012. máj. 5. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem mi vagyunk naívak. Nem az a lényeg, hogy hányszor volt, hanem hogy volt olyan alkalom. Ha pont akkor történt, mikor mondjuk peteérésed volt, akkor simán teherbe eshettél volna. Szóval volt esélye a terhességnek, függetlenül attól, hogy hányszor csináltátok.
2012. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem is azzal van a baj..tudom jól,hogy van esélye a teherbeesésnek megszakítással.

Hanem ezzel azt akarom mondani,hogy kicsi esélye van.Most itt meg mindenki szerint biztos, h terhes lehettem volna.Mindenki szerint 100%-os esély volt arra,hogy terhes vagyok. Mondhatták volna,hogy 50-50%..

Olyasmi válaszokat akartam akik voltak már ilyen helyzetben.!



(:

2012. máj. 5. 16:57
 9/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem lehetsz 50%-ban terhes. :-)

Minden baba egyetlen alkalomból fogan, függetlenül attól, hogy hányszor volt szex.

Feltettél egy kérdést, és mindenki a legjobb tudása szerint válaszolt rá. Nem a válaszolók hibája, hogy nem ezt szeretted volna olvasni.

2012. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Nem mindenki azt írta, hogy 100%, hogy tuti terhes vagy. Az 5 válaszolóból 3-an azt írták, (köztük én is, én vagyok az 5.)hogy lehetsz terhes is, de a fogyókúra miatt is késhet, és 2-en írták, hogy nagy valószínűséggel terhes vagy. De ők sem 100% biztosra mondták, hanem csak nagy valószínűséggel. Szóval valamit nagyon benéztél.
2012. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!