Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 9. dpon érzem a mensi...

Ha 9. dpon érzem a mensi előjelét, de tesztem negatív akkor már nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
görcsölök, szurkál a hasam, de a teszt negatív volt tegnap délután.
2012. máj. 3. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből még akármi lehet! lehet, hogy meg jön, de az is lehet, hogy túl korai volt a teszt!
2012. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 9. Dpon főleg délután meg az esetek többségében negatív lesz a teszt!!!! Nekem a 12. Dpon délután lett a 10es teszt nagyon halvány pozi. Tul korán teszteltel!!!! Szorítok,de várj most legalább 2-3 napot!!!:)))
2012. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam, hogy ha már dolgoznak a hormonok, mert ugye vannak fájdalmaim, a tesztnek akkor már mutatnia kéne valamit, nem?
2012. máj. 3. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
9 dpo-n nagyon korai volt a teszt, főleg, hogy nem is reggeli vizeletből csináltad. Még csak most tart a beágyazódás (már ha történt megtermékenyülés. Az okozhat szúrkálást, mensis érzést, de ilyenkor a teszt még nem tudja kimutatni. Türelem. Még bármi lehet.
2012. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 9. dpo nagyon nagyon korán van még, szóval akár terhes is lehetsz. Nekem 11. dpo-n reggeli első és második vizeletből nagyon halvány kétcsíkos volt a tesztem.
2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!