Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, a teszt...

Mára nem várom, a teszt negatív. Semmi előjelét nem érzem mensinek. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Mindig pontos, 27 napos ciklusom van. Előtte 2 nappal mindig barnázok és reggelre mindig megjön erős vérzéssel és erős görcsökkel. Mára kellett volna megjönnie, de semmi előjelét nem érzem. 25-ös tesztet csináltam, az negatív lett. Szerintetek, ha baba van egy 10-es teszt már mutathatná?
2011. jún. 20. 10:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is mára nem vártam :( Sajna egyelőre úgy néz ki, pechem van... Szerintem várj még pár napot, és tesztelj újra, ha nem jön meg.
2011. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, van akinél már mutatja a 10es teszt, van akinél pedig csak az elmaradó mensi után pár nappal/héttel. Szerintem csinálj egy tesztet. Ha negatív, de mégse jön meg akkor, meg csinálj mégegyet 1-2 héttel később.

Szorítok!

2011. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Szia! Simán lehetsz terhes,persze:) Nekem pontos 30 napos ciklusaim voltak,elötte 2-3 napos barnázással. Amikor terhes lettem,természetesen barnázás sem volt és a mensim is elmaradt. Nemvárt napján nagyon halványan mutatta ki a teszt,de késöbb kiderült,hogy ikreket várok.Ez ugye azért lényeges,mert ikrekkel több HCG termelődik,és még így is csak nagyon halvány volt. Ja,10-es érzékenységű volt. Szóval sztem simán belefér,hogy egy babás terhességet a nemvárt napján egy 25-ös teszt nem mutat ki. Nincs vmi tüneted? Kíváncsi vok:)

4 hónapos ikrek anyukája

2011. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Túl sok tünetem nincs, néha egy kis émelygés, de nem vészes, meg néha érzem, hogy van méhem, de nem fáj, nem görcsöl.
2011. jún. 20. 11:52
 5/39 anonim ***** válasza:
Ikres vagyok. Én is azt éreztem,hogy "van méhem". Olyan érdekes fura dolgot éreztem a hasam aljában,olyan feszítést vagy mit,de nem volt kellemetlen és nem fájt. Ezenkívül még a melleimet éreztem nagyon nehéznek. Nem tudsz 10-es tesztet szerezni? Azzal megpróbálnám holnap reggel,esetleg ha nem,akkor 25-össel 2-3 nap múlva.
2011. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
holnap reggel én is megpróbálnám egy 10-es teszttel! drukkolunk! :)
2011. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Most értem haza a patikából, és sikerült 10-es tesztet venni! Holnap megcsinálom reggel. Amúgy még mindig semmi jele a mensinek. :)

Majd reggel megírom mi volt és csatolok fel képet is.

2011. jún. 20. 18:50
 8/39 anonim ***** válasza:
Várjuk és szorítunk!
2011. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megcsináltad?

"ikres"

2011. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Igen, megcsináltam. A teszt negatív lett, de a mensim se jött meg. Olyan rossz ez a bizonytalanság! Talán várnom kéne még pár napot, ha nem jön meg, akkor egy újabb tesztet csinálok. Ha szeretnétek majd tudni, akkor majd megírom az eseményeket még. :)
2011. jún. 21. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!