Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, a teszt...

Mára nem várom, a teszt negatív. Semmi előjelét nem érzem mensinek. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Mindig pontos, 27 napos ciklusom van. Előtte 2 nappal mindig barnázok és reggelre mindig megjön erős vérzéssel és erős görcsökkel. Mára kellett volna megjönnie, de semmi előjelét nem érzem. 25-ös tesztet csináltam, az negatív lett. Szerintetek, ha baba van egy 10-es teszt már mutathatná?
2011. jún. 20. 10:15
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Egy 10-es teszttel csináltam a halvány pozit, wondfu márkájú, teszveszről rendeltem.
2011. jún. 29. 11:11
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Az jó. Mármint a teszt. És a többi negatív teszt? Az is az volt?
2011. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Volt a negatívok között 10-es és 25-ös is. A legutóbbi 25-ös intimed volt.
2011. jún. 29. 11:23
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a teszveszes 10-esek jöttek be,de azt tudom,hogy x-epilt nem szabad venni. Totál megbízhatatlan.

Most néztem,hogy már 20.-ra nem vártad. Hát,azért 9 napos késés van vmiért!

2011. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, megnéztek UH-gal. Nincs baba, nincs ciszta, nem látott semmi különöset a doki...Annyit mondott, hogy menjek vissza 1 hét múlva, hátha akkor látszik már petezsák... De ennek elég kicsi esélye van(de van)!

Szóval ez van!

Ha jól tudom, a jövőhéten már lesz dokim!!! Tudok menni hozzá!

2011. jún. 29. 18:12
 36/39 anonim ***** válasza:
Húúú,ez elég idegölő,igaz? Lehet,hogy késbb fogant,ha van baba. Vagy egyszerűen csak a pé-d volt késöbb és most azért csúszik. Ez egyébként simán lehetséges,és állítólag van akinek pé-kor a HCG teszt pozitívat mutat,mert lehet vmi keresztreakció. Ugye nem véletlen,hogy az ovuteszteket használják jósteszteléshez. Ez esetleg megmagyarázná miért volt egyszer poz. teszted. De nem akarok találgatni,most már csak várni tudsz. Azért írd meg ha vmi történik!
2011. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Szia! Na mi újság? Tudsz már valamit? Képzeld,most nekem sem jött meg,vasárnap kellett volna. Bár szülés óta 2x menstruáltam,30 napos ciklus volt. Meglepődtem,hogy rendesen időre jött meg,szülés elött is ilyen volt. Most viszont késik,lehet csak még nem állt be mégsem. De sztem megyek és veszek egy tesztet megnyugtatásképp:)

(Ikres voltam)

2011. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Nálam semmi fejlemény! A héten megyek dokihoz vissza, majd írok és írd meg te is nálad mi a helyzet, mi lett a teszt eredménye.
2011. júl. 6. 01:24
 39/39 anonim ***** válasza:

Szia!Valami hír?

Nekem negatív lett a tesztem,de azóta sem jött meg. Várok még hét közepéig,ha addig sem jön meg,újra tesztelek. Ha az is negatív,megnyugszom és várok...akkor tuti a szülés miatt nem rendeződött mégsem a dolog:(

Írj!

2011. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!