Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, a teszt...

Mára nem várom, a teszt negatív. Semmi előjelét nem érzem mensinek. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Mindig pontos, 27 napos ciklusom van. Előtte 2 nappal mindig barnázok és reggelre mindig megjön erős vérzéssel és erős görcsökkel. Mára kellett volna megjönnie, de semmi előjelét nem érzem. 25-ös tesztet csináltam, az negatív lett. Szerintetek, ha baba van egy 10-es teszt már mutathatná?
2011. jún. 20. 10:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

A nagyon halvány is csík:) Gratula halkan,várjuk a képet! Én csak 2naponta csináltam,mert még úgy is idő kellett a csík erősödéséhez.

ikres

2011. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! várjuk a képet! :)
2011. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor én is 2 napot várok a teszteléssel, de nem biztos, hogy kibírom, hogy holnap ne csináljak újabbat... :S Majd írok, ha megcsináltam holnap vagy holnapután. :)
2011. jún. 24. 19:49
 24/39 A kérdező kommentje:
Csináltam ma is tesztet... Az negatív lett... :O Már nagyon nem értem mi van!!!! Kedden megyek dokihoz, akkor minden kiderül! Azért majd előtte még 1 tesztet ellövök!
2011. jún. 25. 15:17
 25/39 anonim ***** válasza:
Csináltál ma tesztet? Ha nem holnap írd meg mi volt a dokinál!
2011. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Csináltam, megint negatív! Kiváncsi vagyok mit fog mondani a doki!
2011. jún. 27. 23:21
 27/39 anonim ***** válasza:
és mit mondott?
2011. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Háát ez a Bp-i egézségügy!!!! :S

Nem volt időpontom, mert az legközelebb 2-3 hét múlva van... 2 doki is rendelt egyszerre, a betegirányítás felküldött, hogy kérdezzem meg a dokikat, fogadnak-e...

Felmentem... Vártam, hogy végre beszélhessek már valakivel!!! Rendelési idő vége előtt 1 és begyed órával sikerült egy asszisztensel beszélni, aki azt mondta még egy előjegyzett betegük vab, így engem már nem tudnak ellátni (mert 1 óra erre úgy látszik nem elég!?!)!

Akkor bementem a másik dokihoz, aki azt mondta, hogy a menzeszem késének az okát csak 2 hét múlva tudja megnézni, mert ez nem sürgösségi ellátás!!! Sajnos időközben összeszedtem valami fertőzést is, arra írt fel krémet... Szóval ennyi volt a nagy orvosi látogatásom!!!!

Nem jutottam igazán 1ről a 2re!!! :S

2011. jún. 28. 22:13
 29/39 anonim ***** válasza:

Nagyszerű:( Hát igen,ismerős...

Az hogy összeszedtél vmit,nem lehet következménye hogy azért nem jön meg? Bár én drukkolok,hogy baba legyen:)

Akkor most ha krémet használsz,azért tudsz tesztelni? Nem befolyásolja? Nincsenek még-már tüneteid? Nem tudom áldoznál-e rá,de esetleg egy magándoki,aki hamarabb fogad? Nem tudom merre laksz,de én tudok ajánlani egyet.

Milyen teszttel is csináltad a halvány pozit?

Ikres

2011. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Sajnos most nincs pénzem a magándokira. :( Régen ahhoz jártam. Ma másik kerületben próbálok dokihoz bejutni! Remélem sikerül.
2011. jún. 29. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!