Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, a teszt...

Mára nem várom, a teszt negatív. Semmi előjelét nem érzem mensinek. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Mindig pontos, 27 napos ciklusom van. Előtte 2 nappal mindig barnázok és reggelre mindig megjön erős vérzéssel és erős görcsökkel. Mára kellett volna megjönnie, de semmi előjelét nem érzem. 25-ös tesztet csináltam, az negatív lett. Szerintetek, ha baba van egy 10-es teszt már mutathatná?
2011. jún. 20. 10:15
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

IKres vagyok:)

Igen,szeretnénk tudni!

Barnázásod sincs? Csak mert sztem akkor igen nagy az esély,hogy most összejött,mivel mindig pontosan jött meg. Mint írtam,nekem ugyanez volt amikor terhes lettem,és ikrekkel is csak nagyon halványan mutatta. Ja,nekem olyan bő 1 hét múlva lett csak erős pozi.

Tesztelj 2 nap múlva,bár én biztos nem bírnám ki:) Szorítok!

2011. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Barnázás sincs, nincs semmi jele a mensinek.
2011. jún. 21. 12:04
 13/39 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg! nagyon szorítunk!
2011. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Tegnap szurkált és feszített a méhem, de nem görcsölt. Néha el-el szédülök, de aztán lehet, hogy ezeknek semmi közé egy esetleges babához. :S Holnap majd csinálok egy újabb tesztet. Majd megírom mi volt.
2011. jún. 22. 12:57
 15/39 anonim ***** válasza:
Na? Megcsináltad a tesztet? Írj!
2011. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Pont most csináltam a tesztet, hát ez megint negatív... Ma van a 30. ciklus napom, létezik, hogy még mindig nem mutatja ki a babát? Még mindig nem jött meg, de ma kicsit fájt a derekam, meg a méhem is és nagyon erős hányingerem volt! De hát ez se jelent semmit, hisz lehet ez mensi miatt is, bár még ugye nem jött meg...

2011. jún. 23. 12:15
 17/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van baba, csak még a hcg hormon szint alacsony. Van akinek két hét késés után mutatja ki.De az is lehet, hogy csak rá vagy stresszelve és ezért késik.Szorítok!
2011. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
hamarosan csak kiderül már... .majd még írok, hogy alakult...
2011. jún. 23. 13:52
 19/39 anonim ***** válasza:

Háát,lehet hogy tényleg csak rágörcsölsz,bár sztem a barnázás elmaradása jó jel. Csak magamból kiindulva. Ráadásul 3 nap késés,meg olyan furcsa érzés a méhednél...én sem akarom beléd beszélni,de én olyankor babás vtam.

Ha újra tesztelsz vmikor,írd meg!

Ikres

2011. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma csináltam egy újabb tesztet és halvány pozitív lett. Tényleg nagyon halvány! sajnos nem tudtam normális képet csinálni. Holnap csinálok még egyet és ha erősödött, akkor talán tudok képet is fel rakni.

2011. jún. 24. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!