Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (bővebben lent)

Lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Április 24.-én este voltunk együtt párommal. Mivel előtte elég sokáig nem láttuk egymást, a viszont látás örömétől vezérelve elég szenvedélyesen kezdtünk el szeretkezni. Kb 10-15 perc elteltével jutott eszünkbe, hogy nem védekezünk, így párom gyorsan húzott óvszert, és folytattuk.

Párom nem élvezett el bennem, viszont úgy tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat megtermékenyítésre alkalmas spermiumot.

Vasárnap lesz a 12. napja hogy ez történt, és eléggé aggódom. Érdemes lenne vasárnap reggel elvégeznem egy nagy érzékenységű tesztet, vagy szinte lehetetlen hogy teherbe estem? (Még nem szeretnénk babát, mert nem tudnánk megfelelő hátteret biztosítani neki. A következő menzeszem pedig május 12-13 körül esedékes.)


2012. máj. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Vannak, akik évekig így védekeznek és nem lesz baba. Persze a lehetőség megvan, de az mindig megvan, mert semmi sem 100%.
2012. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok a napokkal,mint te.bár én szeretnék babát

szerintem kicsi az esélye annak h terhes lettél,ha nem ment el benned.bár sosem lehet tudni.tesztelj mindenképp!

2012. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egy 10 érzékenységű teszt, akkor vasárnap reggeli vizeletből már adhat biztos eredményt?

2012. máj. 3. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán, de ha jövőhét közepén, végén csinálod, akkor az már sokkal biztosabb.
2012. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jövő hét közepén/végén kellene megjönnie a menzeszemnek. Párom eléggé idegeli magát, ezért gondoltam a vasárnap, max hétfői tesztelésre
2012. máj. 4. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg az együttlét után 11 nappal már kimutathatja a babát, de gyakorlatilag nem mindig van így, de egy próbát megér, legalább megnyugodtok! :)
2012. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak!

Szerintem hétfőn reggel tesztezünk egyet... Legalább kicsit nyugodtabbak leszünk (remélhetőleg...)

2012. máj. 4. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia mi a volt párommal mindig 60-tunk és nem lettem terhes!!!De mindenféleképpen csinálj egy tesztet!Én azt javaslom,hogy az elmaradt menszesz 3-4 napján csinálj tesztet,mert akkor más biztosan megtapad az embrió a méhfalon!!!!
2012. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!