Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli amin berúgtunk..Lefeküdtünk de nem védekeztünk.De nem volt hosszú,max 5-10 perc.. és nem ment el,nem is nagyon élveztük..Mennyi az esély hogy terhes lettem ???? Menstruációmnak most kellene megjönnie,de össze-vissza.Nem minden hónapban jön meg,mert még nem


Normális válaszokat kérlek..


2012. máj. 5. 13:11
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok venni...15 éves vagyok..le lehet hurrogni,nyugodtan,mert megérdemlem. Tudom nagyon jól..de a kérdésre is válaszolhatnátok...
2012. máj. 5. 21:08
 12/38 anonim ***** válasza:
15 évesen is kiírják... Jóég... Most komolyan, inkább nem szólsz valakinek, hogy adjon rá pénzt, hanem meghúzod magad...??? És ha terhes leszel??? Utána mi lesz?
2012. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Kérlek ne oktassatok..a kérdésemre válaszoljatok..
2012. máj. 5. 22:11
 14/38 anonim ***** válasza:

Válaszoltuk, hogy igen, lehetsz terhes, sőt..nagyon sokan esnek így teherbe!!!

Ahelyett, hogy most elmennél nőgyógyászhoz, írna neked 72 órásat, kiváltanád 8-10 ezer forintért, és nem lenne baj.

De te úgy döntesz, hogy lázadsz, megvárod míg megtörténik az esetleges fogantatás és beágyazódás, és majd 2-3 hét múlva tesztelsz egy pozitívat, akkor aztán a szüleidnek úgyis kell szólnod, mivel megtartani nem hiszem, hogy akarnád szegény kisbabát.

Nem oktat ki senki, csak akkor gondolkozz és tegyél felelősségteljesen!!!

2012. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk 72órásra..
2012. máj. 5. 22:22
 16/38 A kérdező kommentje:
Anyukám-apukám külföldön dolgoznak,a báttyámmal élek,jelen pillanatban. Én főzök,mosok,takarítok.Bátyám nem dolgozik,én ösztöndíjat kapok,abból élünk,meg amit anyáék hazaküldenek.Már nem maradt pénzünk.
2012. máj. 5. 22:23
 17/38 anonim ***** válasza:

Jó, erre már nem tudok mit mondani...mindenre van kifogás.

De gondolkodj már kicsit komolyan?

Úgy gondolod az abortusz ingyenes? A kisbaba ingyen van? Akkor minek tetted fel a kérdést? Igen, lehetsz terhes, mindenki elmondta!!!

És ennyi? Most ülsz majd két hétig a popsidon, hogy kiderüljön van e kisbaba, akit el lehet vetetni? Akkor már úgyis szólnod kell a szüleidnek, esetleg haza is kell utazniuk? Nagyon fognak örülni, mert csak az ő beleegyezésükkel és jelenlétükkel csinálnak műtétet. 15 évesen bulikba járkálsz, leiszod magad, aztán ott a bulin lefekszel valakivel...hát mit ne mondjak, szép karrier :)))

Ha meg ezekhez volt eszed, akkor vállald a következményeket, amik jelen esetben elég súlyosak is lehetnek!

2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
36%

Amúgy meg 21 éves vagyok, nem is olyan rég voltam 15.

Én is jártam bulikba, de módjával, és nem ittam részegre magam, nem feküdtem le minden jött-menttel!

Szép testű, szép arcú, dekoratív nő vagyok, aki a vőlegényétől kisbabát vár! Nekem is volt barátom, de nem így!!!

Úgyhogy csak tudd, hogy nem egy idős, "bezzeg a mi időnkben" című ír neked!

Komolyan, nekem ilyen eszembe sem jutott soha, ilyeneket csinálni!

2012. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
A barátommal 2 és fél éve együtt vagyunk.Nem "akárkivel" fekszem le.Ő volt nekem az első. Szerintem kicsi az esélye annak,hogy teherbe estem,mert alig tette be..mármint elég rövid időre. Úgy hallottam,hogy előváladék csak akkor jön,mielőtt elélvez. Csináltuk vagy 2-3 percig,azthiszem,utána szájjal kielégítettem,de nem ment el.
2012. máj. 5. 22:37
 20/38 anonim ***** válasza:

Oké! Legyen neked igazad, kívánom!

Volt egyik nap egy kérdés fent, egy középkorú hölgy írta, hogy kb fél percet voltak együtt gumi nélkül, és nem élvezett el a férje. Kérdezte, hogy lehet e terhes, mindenki azt írta, hogy nem!, nagyon kicsi az esélye. Írt rá pár nappal a nő, hogy van 5 pozi tesztje, és nagyon nem tervezték a babát.

Nem rosszat akarunk neked, hanem csak azt, hogy megvan rá az esély. És sajnos mikor az ember lánya a legkevésbé akarja, akkor jön össze!

Előző voltam.

2012. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!