Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli amin berúgtunk..Lefeküdtünk de nem védekeztünk.De nem volt hosszú,max 5-10 perc.. és nem ment el,nem is nagyon élveztük..Mennyi az esély hogy terhes lettem ???? Menstruációmnak most kellene megjönnie,de össze-vissza.Nem minden hónapban jön meg,mert még nem


Normális válaszokat kérlek..


2012. máj. 5. 13:11
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Próbálom úgy felfogni,hogy nem,nincs semmi baj...2 hét múlva teszt...
2012. máj. 5. 22:45
 22/38 anonim ***** válasza:

Ha ilyen marha okos vagy,minek kérdezel meg minket? Szégyen a gondolkodásod és az is,hogy nem vagy képes tablettát bevenni. Szerinted az abortusz olcsóbb?? És egy gyereket felnevelni? Ja,vagy ilyen sztoriból jön az "azt hittem nem lehetek terhes" majd az,hogy hopp mégis,pénzem nincs elvetetni,pénzem nincs eltartani,bedugom egy otthonba...

Remélem az én lányom sosem lesz ilyen buta és felelőtlen!!!!!!!!!

2012. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem vagyok képes tablettát bevenni ? Bevenném ha lenne ... de honnan szedjek rá pénzt? ez nem kifogás, egy vasunk sincs..
2012. máj. 6. 11:12
 24/38 anonim ***** válasza:
És az abortuszra honnan fogsz pénzt keríteni,ha netán terhes vagy? Na abból vehetnél 72 órásat...
2012. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Hat ez az :)) de erre meg nem válaszol!! Nem gondol bele ebbe! Ebből látszik,hogy mennyire buta és felelőtlen!
2012. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Faluban élek, a környéken egy nőgyógyász van, és nem rendel holnap! utána néztem... és csak szerdán rendel..akkor már rég kifutok a 72 órából...
2012. máj. 6. 20:35
 27/38 anonim ***** válasza:
Na,megvolt a következő kifogás,ügyes vagy. Nincs is min csodálkozni....
2012. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ha kiemelted a kérdést akkor gondolom, még mindig parázol, mert nem jött meg.Teszteltél már?
2012. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
A héten fogok tesztelni!
2012. máj. 15. 14:53
 30/38 Rigó válasza:
A teherbeesés nem azon múlik hány percig tart az aktus kiváncsi leszek mit csinálsz majd ha a teszt pozitív lesz...
2012. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!