Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Teherbe estem.Nincs munkám,a páromnak sincs.Nem élünk együtt,az anyagi hátterünk sincs meg.A szüleim nyakára nem akarok gyereket szülni.Nem is örülnének neki(még).Én nagyon,de nagyon abortusz ellenes vagyok,így ne ajánljátok az abortuszt,mert nem fogom megölni a gyerekem.Az örökbefogadást se ajánljátok,mert megszakadna a szívem.Mentségünkre legyen szólva,hogy védekezünk.Szedem a fogamzásgátlót,sőt még gumit is használtunk.Mit tennétek a helyembe?Még páromnak se mondtam el.20L

2012. ápr. 10. 13:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
Fejezzétek be!Szánalom amit művel egyik másik!Mi van,ha igaz?Az egyik barátnőm így lett terhes..Mi van,ha a gumi kiszakadt a fog.gátló meg nem jó a szervezetének?Akkor mi van?Le lehet állni!Én is voltam ilyen helyzetbe.Döntést kellett hoznom,vagy a gyerek,vagy a nélkülözés.Nem tudtam volna megtenni,hogy abortuszra megyek!!Nem is mentem.Ennek már 7 éve.Egészséges a mai napig a gyerekem,semmi baja.És nem bántam,egy percig sem,hogy életet adtam neki.Ma már minden rendben van.Rettentően idegesít némelyik gyerek,akik erre az oldalra járnak,és próbálnak tanácsokat osztogatni egy felnőtt embernek.Vagy osztják a maguk eszét,vagy ami a rosszabb eset,hogy írják,hogy így kamu,meg úgy kamu.Le lehet szállni a kérdezőről.Ti gyerekek nem tudjátok,hogy ez milyen nehéz,csak osztjátok itt a nem létező eszeteket.Azért jártok ide,hogy mindenkivel kötekedjetek.Szálljatok le a magas lóról.Majd,ha nagyobb korotokban ilyen helyzetbe kerültök,akkor majd megnézlek titeket,hogy mit csináltok,bár a mai fiataloknak csak a cigi,a pia,meg a drog számít,amik teljesen elveszik az eszüket,és bármiben fogadok,hogy később a gyerekeiket és megölik majd az abortusszal.Nem tudom,hogy merre,hova és,hogy MEDDIG fajul már ez a világ.Felháborító amit műveltek.Nézzetek már magatokba!!Álljatok a tükör elé!Bosszantó,hogy ezt csináljátok.Olvassatok,töltsétek hasznosan az időt.Tanuljatok,hogy ne utcaseprőként végezzetek,hogy legyen belőletek valami,hogy normális emberek legyetek,ne ilyen semmirekellő ember,aki az utcapadon alszik.Azt hiszitek,hogy ez a menő.De nem,higgyétek el,hogy nem,de erre majd később rájöttök,amikor már a májatok is tropára ment a sok piától.De ne feledjétek,akkor már késő lesz.....
2012. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként én nem emlegettem anyukádat szerintem szóval nem kellene hogy a szádra vedd! Tudod nekem már nem kell elszámolnom anyuka felé szóval te itt árultad el magad hogy te vagy a tizenéves! Mennyi is? Jobb lenne ha mennél inkább játszani a babaházaddal nem pedig itt fárasztani másokat a kérdéseiddel!
2012. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Kedves 22.!

Én írtam először, hogy szerintem kamu. És nem tizenéves tini vagyok, mint ahogy írtad, nem cigizek/iszok/drogozok. Ja, és a gyerekemet sem vetettem el, itt játszik mellettem. Szóval ez most nem jött be! :D

2012. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

2. vagyok.

Ne is foglalkozz a sok unatkozóval!!!

Örülök,hogy a szüleid támogatnak,minden rendben lesz:))

Ha ez segít én pl ügyeleten szültem, az egész terhesség egy forintomba se került és nem bántam meg!!!

baba cuccokra sem költöttünk túl sokat, elég olcsón ki lehet hozni!szóval fel a fejjel, boldog és probléma mentes baba várást:)

2012. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, hogy beszóltak, meg hogy páran nem vették észre, hogy az elején írtad, hogy semmi esetre sem vetetnéd el a babát!

A pasi még az is lehet, hogy meggondolja magát! Most biztos nagyon beijedt, mert nem tervezett baba, hanem hirtelen jött, és a pasik még idősebben és tervezettnél is paráznak olykor. Egyszerűen nehezebben fogják fel ésszel és szívvel a változásokat, és őket ugye a testük sem segítik mint minket a hormonok... Úgyhogy még ne add fel, hátha észhez tér, és akkor pedig engedd meg, hogy törődjön a kicsivel.

Az meg jó, hogy a szüleid ilyen támogatók!! Sok sikert, szép babavárást, jó szülőséget!

2012. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
igazából itt sokat tanácsolni nem lehet, ha egyből kizártad a 3 opcióból a 2-t. Szóval marad a 3., azaz megtartod. És a szüleid nyakára fogod szülni, amit szintén nem akarsz. A párod pedig szerintem nem rosszindulatú és szívtelen...Ha egy férfi az óvszert is bevállalja úgy, hogy a párja tablettát szed (nekem is gyanús egyébként, hogy hogy eshettél így teherbe, max ha nem szedted rendesen, az óvszer meg kiszakadt), akkor azt azért teszi mert mindenképp el akarja kerülni a gyermek"áldást". Ő ezt nem akarta, mindketten megtettetek mindent, nem jött össze, te A-t akarsz, ő B-t, én nem vetem meg emiatt. Más kérdés, hogy gyerektartás fizetésére köteles. De az is elég érdekes, hogy azonnal ezzel "fenyegetőzöl", hogy bizony te azt márpedig behajtod rajta!!! Nem tudom, velem ilyesmi történne, nem gondolkoznék így, és főleg nem irogatnám ki 10 percenként az oldalra, hogy épp mi a helyzet.
2012. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Orsi_ ***** válasza:

Szia 20L!


Azt gondolom, hogy a barátod a telefonos értesítésre alig reagálhatott másképpen mint félelemmel. Ez egy életet alakító helyzet és ő teljesen kiszolgáltatott ebben a helyzetben. Légy megértő és várj türelmesen, ne légy rá most dühös, mert bár ez nehéz neked is, de még korai dühöngeni és eldönteni, hogy mi hogyan lesz. Kell idő, hogy ő is gondolkodhasson nyugalomban, és együtt láthassátok, oldhassátok meg a kérdéseket, és ne helyette dönts mindenben. Hogy nem akarod a babátokat megölni ezt ő is megérti, ha nyugodtan gondolkodhat rajta, és nem telefonban kapja ezt a komoly hírt.

Kívánom, hogy minden a legjobban alakuljon Veletek!

Orsi

2012. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia, egyedül sem akkor gáz, ha van szülői támogatás, akkor meg tényleg nem, én mondjuk már nem voltam fiatal, 25, mikor szültem, de nem tervezett baba volt és az apuka szintén hasonlóan reagált.

ha gondolod mi szívesen segítünk kinőtt babaholmikkal, játékokkal.

2012. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nah kinek volt igaza ugye hogy kamu!!!! Mert nincs folytatás! Igaz ha ezt olvassa amit írtam majd kitalálna valamit de nah...... Hagyjuk........
2012. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!