Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Teherbe estem.Nincs munkám,a páromnak sincs.Nem élünk együtt,az anyagi hátterünk sincs meg.A szüleim nyakára nem akarok gyereket szülni.Nem is örülnének neki(még).Én nagyon,de nagyon abortusz ellenes vagyok,így ne ajánljátok az abortuszt,mert nem fogom megölni a gyerekem.Az örökbefogadást se ajánljátok,mert megszakadna a szívem.Mentségünkre legyen szólva,hogy védekezünk.Szedem a fogamzásgátlót,sőt még gumit is használtunk.Mit tennétek a helyembe?Még páromnak se mondtam el.20L

2012. ápr. 10. 13:54
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*örökbeadást
2012. ápr. 10. 13:56
 2/29 anonim ***** válasza:
Először is, beszéld meg a pároddal, hogy babát vársz. Utána 2-en elmondjátok előbb a te, majd az ő szüleinek is. Utána sos-ben keressen munkát a párod is, te is. Utána lehet menni albérletbe, vagy valamelyik szülőhöz.
2012. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
amit 2. írt...azért még odébb van a szülés,addig találhat párod munkát.
2012. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 timszy25 ***** válasza:

Hát ha nem akarod elvetetni se örökbe adni mondjuk én se tenném,beszéljétek meg a pároddal ketten hogy mi lenne a legjobb meg hogy egyáltalán őt mit szeretne.

Aztán szerintem üljetek le a szüleiddel beszélni biztos támogatni fognak téged.Ha úgy döntötök hogy megtartjátok a babát a párod minél hamarabb próbáljon elhelyezkedni mert amit te fogsz kapni az sajnos nagyon kevés.De először is beszélj a pároddal.Amúgy hány hetes terhes vagy?

2012. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam, hasonló volt a szitu mint nálad.


Annyi különbséggel hogy én tudtam, hogy bármi áron de megtartom, mert akartam Őt! Az én testem, az én vérem. Ő az enyém.


Tehát megtartottuk, férjhez mentem, megoldódott minden.

Ma már elmúlt 11 éves, életem legjobb döntése volt hogy megszültem. Soha senkitől nem kapok/kapnék ennyi és ekkora feltétlen szeretetet. Imádom, és első másodperctől imádtam amint megláttam a 2 csíkot a teszten.


Az anyaságra nem lehet előre felkészülni, de a világ legcsodálatosabb érzése!

2012. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál,6 hetes vagyok.A páromat most fogom felhívni..Majd megírom mit szólt.
2012. ápr. 10. 14:11
 7/29 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb dönteni kell, mert nincs sok idő az elvetetésre, ha mégis úgy kellene döntenetek. Elég hamar estél teherbe. Én most vagyok 26, első babával. Lehet, hogy a sok sterssztől el is fog menni. De ha meg nem akarod, nem akarod megölni, megtartani nehéz lenne, nem akarod örökbeadni, hát akkor mégis mire gondoltál? (Bocs hogy letoltalak)

30+4 hkm

2012. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Felhívtam a párom..Nem akarja,nem örül neki,el akar hagyni..Nagyon el vagyok keseredve..Mi legyen?Hogy fogom felnevelni egyedülállóként?Mit tanácsoltok?Szedjek fel egy másik pasit,és mondjam,hogy az ő gyereke?Vagy mi legyen?
2012. ápr. 10. 14:25
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha párod talál munkát míg megszülsz és esetleg valamelyik szülőnél tudtok lakni úgy, hogy mondjuk csak a rezsibe kell beszállni,plusz ott lesz a gyes+csp, meg az egyszeri anyasági akkor azért ki tudtok majd jönni!Oké nem sok a gyes+csp én is csak azt kapok, de ha tudod szoptatni, akkor bőven elég a baba ellátására!!Az egyszeri anyaságiból meg elég sok mindent meg lehet venni, ha az ember figyel mire költ!

Ne aggódj!!Ha mindenki örül majd, és nem lesz konfliktus akkor szerintem simán meg tudjátok oldani!

(2. voltam és most nézem, hogy az első kommentemben az 1.re akartam utalni:))

2012. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

Azért az nem jó megoldás hogy fölszedsz valaki mást! Az nem lenne helyes! Vannak magzat védő egyesületek, kismama védő egyesületek, nézz után...akár a neten is! Kérj segítséget! Én nagyon szurkolok neked, és gratula a párodnak hogy ez miatt elakar hagyni, de azért arra számítson hogy a gyerektartás se mese!!!

Sok sikert Kívánok!

E

2012. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!