Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Teherbe estem.Nincs munkám,a páromnak sincs.Nem élünk együtt,az anyagi hátterünk sincs meg.A szüleim nyakára nem akarok gyereket szülni.Nem is örülnének neki(még).Én nagyon,de nagyon abortusz ellenes vagyok,így ne ajánljátok az abortuszt,mert nem fogom megölni a gyerekem.Az örökbefogadást se ajánljátok,mert megszakadna a szívem.Mentségünkre legyen szólva,hogy védekezünk.Szedem a fogamzásgátlót,sőt még gumit is használtunk.Mit tennétek a helyembe?Még páromnak se mondtam el.20L

2012. ápr. 10. 13:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

hát akkor nem jön be amit írtam....:(

Szüleiddel kéne, hogy beszélj!!

2.

2012. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%
Fogamzásgátló és óvszer mellett hogy lettél terhes ezt nem értem mindenesetre gratulálok! Nyugi a barátod nem gondolta komolyan amit írt csak megijedt mert gondolom ő sem számított a babára ha fogamzásgátlót és még óvszert is használtok! Kitartás!
2012. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
írt helyett mondott bocsi
2012. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Elég kamu szagú...
2012. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyértelműen kamu vagy ha igaz akkor szép mondhatom! Kedves kérdező unatkozik! És mindjárt felháborodva firkál és kiéli magát a veszekedésbe hiszen ezt akarta!
2012. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%
Vagy inkább kezeltetném magam agyilag a helyedben!!! Azt írod hogy vagy szedjek fel mást? Marha állat! Látszik hogy még gyerek vagy! Te hülye!!!! :D :D :D NO COMMENT! Jót röhögtem! Köszi!
2012. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
:S
2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,de én is azt kívánom,bárcsak kamu lenne,de sajnos nem az.Az meg,hogy "szedjek fel egy másik pasit,és mondjam,hogy az ő gyereke" dolog csak egy véletlen,rosszindulatú,és hülye téveszme volt.Máshogy gondolom a dolgokat.Beszéltem anyukámékkal,azt mondták,hogy mindenbe támogatnak.A párommal külön megyünk,és én anyáékhoz költözöm.A gyerektartást viszont behajtom rajta.Nem lehet ilyen rosszindulatú,nem lehet ilyen önző,hogy a még meg nem született gyerekét eldobja magától.De ez van,ezt kell elfogadni...Akik azt mondták,hogy kamu a kérdés csak sajnálni tudom őket..De nem vagyok olyan bunkó,hogy ezt a helyzetet bárkinek is kívánjam,így nem mondok a beszólogatóknak semmit..Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. ápr. 10. 16:15
 19/29 anonim ***** válasza:
39%

Mindjárt a szívem hasad!!! :D Persze anyukám te olyan fasza bátor kiscsaj vagy már hogy ma tudtad meg hogy terhes vagy szakítottál a pasiddal a szüleiddel is megbeszélted meg itt velünk a gép előtt ülve is beszélgetsz mindez páróra leforgása alatt! Gratulálok! Nyugi a gyerekfelnevelésével most már tuti nem lesz gond ha te ilyen csúcsszuper csaj vagy ennyi minden ilyen hamar pörgeted az eseményeket nem vagy semmi nyugi minden ok lesz ha ez igaz akkor tuti! Én nem aggódok miattad! De arra még mindig nem válaszoltál hogy sikerült a baba gyógyszer és óvszer mellett?

Gratula!!!

2012. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%
Húha ezt megkaptam! De jó lenne ha olyan fiatal lennék! Nem vagyok szájhős de amiket írkálsz elég szánalmas!
2012. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!