Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Én is hétvégére nem váro, elméletileg, mert mostanában elég rendszertelen ezért nem is tudtam kiszámolni hogy mikor van pé-m, de amikor éreztem a hasszurkát akkor voltunk együtt. Majd rá 6 napra volt egy pici vérzésem pár napig. Most fáj a derekam a jobb oldalon, mindjárt megjön érzésem van, néha szurkál a hasam a jobb oldalon, ma délelőtt volt hányingerem. Durván fél óránként járok pisilni. A hőmet nem szoktam mérni. Mi lehet ez?
2008. ápr. 15. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszadónak üzenem hogy nekem a 2.héttől volt hányingerem és most 11 hetesek vagyunk!Ugy hogy ennyit a cisztáról!
2008. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Remélem is hogy nem ciszta.

Vettem egy Gabriel tesztet, majd jövöhéten megcsinálom, ha nem jön meg (remélem nem)! Szorítsatok!

2008. ápr. 16. 10:48
 13/14 A kérdező kommentje:
Most is hányingerem van és a cickóim is olyan furák, érzem őket. Remélem hogy nem csak bebeszélem magamnak. :(
2008. ápr. 16. 11:45
 14/14 A kérdező kommentje:
3+ teszt lett!!!
2008. máj. 29. 19:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!