Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Én is hétvégére nem váro, elméletileg, mert mostanában elég rendszertelen ezért nem is tudtam kiszámolni hogy mikor van pé-m, de amikor éreztem a hasszurkát akkor voltunk együtt. Majd rá 6 napra volt egy pici vérzésem pár napig. Most fáj a derekam a jobb oldalon, mindjárt megjön érzésem van, néha szurkál a hasam a jobb oldalon, ma délelőtt volt hányingerem. Durván fél óránként járok pisilni. A hőmet nem szoktam mérni. Mi lehet ez?
2008. ápr. 15. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Estleg terhesség?Tesztelni próbáltál már?
2008. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Lehet hogy terhesség lehet hogy nem.Az elején nincs semmi olyan tünete az embernek amiből egyértelműen lehetne köbvetkeztetni(pisilés,stb..), ez inkább belemagyarázás.

Tesztelj.

2008. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tesztelni még nem tudom van-e értelme mert elméletileg hétvégén nem kéne megjönnie. Vagy ha baba, lehet hogy már kimutatja vmelyik teszt?
2008. ápr. 15. 11:29
 4/14 anonim ***** válasza:
A nagyon érzékeny tesztek már menstruáció előtt pár nappal is kimutathatják,úgyhogy nincs veszítenivalód!
2008. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is úgy gondolom hogy az elején nincsenek tünetek.igaza van a válaszolónak hogy csak bemagyarázás!várd meg a lehetséges menszit és ha nem jön meg csak akkor tesztelj!mert az minden kérdésedre választ ad!
2008. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy várok még a teszttel. Majd hétfőn. Nem merem beleélni magamat hogy talán baba, mert nem akarok csalódni. Amiket leírtam csak azért írtam mert nem szokott ilyen lenni. Na majd meglátjuk.
2008. ápr. 15. 11:36
 7/14 anonim ***** válasza:
ne csüggedj!várd meg a menszi kimaradást.utána okosabb leszel!
2008. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
mit jelent nálatok h az elején nincs tünet?Pl.pisi?akkor mikortól van?csak mert én kb.4 hetes voltam mikor kiderült egy tesztel,de én folyamatósan pisilni jártam.Már az elejétől.hozzáteszem jó ha napi fél litert iszok.Szerintem kéne egy teszt.
2008. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
a pisi az egy dolog.lehet felfázás,ciszta stb.attólfüggetlenül a hányinger meg az ehhez hasonló tünet 4-5 hét után kezdődik.
2008. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hétvégére NEM VÁROM! Nekem 7 napja hasszúrkám van, de én majd csak jövő 7en fogok tesztelni valamikor! Remélem sikerült Mindkettőnknek!! Szorítok! Ha gondolod írj privit! "beszélgethetünk" Drukkolok Nagyon!
2008. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!