Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nap múlva esedékes a...

12 nap múlva esedékes a menstruációm. A Clearblue teszt hàny nappal előtte mutatná ki a pozítív eredményt?

Figyelt kérdés
tegnap 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

11-12 nappal ovuláció után már kimutatja egy 10-es erősségű teszt.


Ha nem tudod, mikor volt ovulációd, akkor bizony nehéz megmondani, akkor menstruáció előtt 2-3 nappal mutatHATja halványan a 10-es teszt.

Azt ne hidd el, ha ráírják, hogy 6 nappal előbb tudja mutatni, csak marketingfogás.

tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Annyi álpozitív clearblie tesztet láttam itt is és facebook csoportokban is, hogy egy forintot nem adnék azért a tesztért.


Vegyél egy predictort vagy facellet (rossmann), és akkor csináld meg ha késik a menstruációd. (2-3 nappal előtte lehet mutatja, de nem lehet rá mérget venni. Az "akár" 6 nap az csak reklám a dobozon...)

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Azert az a 11-12 nap akkor idealis meg igaz ha 100% az ovu napja.. azt meg nogyogyaszati ultrahanggal lehet kovetni
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Predictor is olyan szar ..
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
12 nap múlva tesztelj ha nem jött meg
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3: nem, nem csak az orvos tudja megmondani, és minek 100%, ha elég 80-90%? Magadnak is meg tudod tippelni 1,5 nap pontossággal, kb. 80-90% pontossággal, termékenységi jelek figyelésével, köztük a hőmérőzés + akár ovulációs teszt mellé. Onnantól 11-12 nap, és már mutatja a 10-es teszt, nekem is mutatta. Jobb biztosra menni, és 12 nap múlva nézni, ha tudod 1,5 nap pontossággal az ovulációd.


Meg lehet tanulni, termékenységtudatosság a neve, orvosok által igazolt módszer, a női test okosan jelzi, pár hónap önmegfigyeléssel ki lehet tapasztalni.

tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pontos dátumot nem tudok mikor eshettem teherbe, de már borzalmasan feszülnek a melleim (ha ez jelenthet bármit is), eddig sima menstruációnál nem volt ennyivel előtte.
tegnap 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ovuláció és a fogamzás napja nem ugyanaz 😊


Hány naposak a ciklusaid? 28-30, ilyesmi? Akkor tesztelj 10-es teszttel a 26-27 napon. Facelle, Rossmann marka

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyanaz. :) 28 napos.
tegnap 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés menstruáció előtt 12 nappal nem terhességi tünet. Vagy most van ovulációd, vagy PMS tünet. Vagy front, vagy betegség, bármi lehet.


Ha meg is termékenyült volna a petesejt, akkor is még napok, mire beágyazódik, semmi tüneted nem lehet még, más okozza a mellfeszülést.


10-11 nap múlva tesztelj, a 26-27 nap környékén, 10-es teszttel.

De attól még az sem garancia semmire, lehet kémiai is, ezért a legbiztosabb a menstruáció elmaradása után tesztelni, hogy ne csalódj. De tudom, hogy nem ezt kérdezted 😊

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!