Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az erősségű fájdalom normális?

Ez az erősségű fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Pár napja lett pozitív a tesztem, de azóta viszonylag erősen húzódik a hasam alja, főleg két oldalt, és sokszor görcsölget, kb mint amikor megjön. Nem vérzek, nincs semmi más tünet. Többször volt olyan érzésem, mint amikor nagyobb hassal keményedtem. Valaki volt hasonlóan? Az első babával nem éreztem ilyen erős fájdalmat,folyamatosan fáj napok óta. Orvoshoz nem hiszem, hogy van értelme menni, az első babából még 6+0 sem látott semmit.
ma 09:22
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy addig normális, amíg 30-60 perc pihenés után elmúlik. Ha elkezd görcsölni és hiába pihensz le, egy óra után is ugyanolyan rossz, akkor az már lehet, hogy gond. Viszont, ha gyakran érzed pár percekre, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, mivel mindenkinek más a fájdalomtűrése.


Én sajnos vetélést is tapasztaltam...nekem az rosszabb volt mint a vajúdásom.


Alapvetően, ha csak annyira fáj, mint mensikor, akkor az normális, ha nem tudsz tőle semmit csinálni, úgy érzed, hogy az ebéd elkészítése is nehéz lenne, tehát erős görcs és csak összekuporodva jó, akkor az lehet baj. Szedjél magnéziumot az segít. Nem azonnal, de reggel este egy magneb6 csökkenti a fájásokat. Ezek amúgy mindig ijesztők, az ember rohangál a mosdóba, hogy jaj most jött meg. Nekem 10.hétig kitartott azóta csak 2-3 naponta jelentkezik kb két napra.

14 hetes vagyok.


Minden jót.

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden reggel nagyon erős fájdalomra keltem a 10. hétig. Nehezen múlt el mindig. Magnosolvot iszogattam az segített valamennyit. Dokinak mondtam, megvizsgált, de nem talált semmit.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pihenésre nem múlik el, tényleg folyamatosan fáj szünet nélkül. Jól esik összekuporodni, de azért simán meg tudtam főzni ettől. Megpróbálom a magnéziumot, és nem most váltani meg a világot, amíg nem beszélek orvossal. :)
ma 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!