Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom közepén kb 1...

A ciklusom közepén kb 1 kilóval nehezebb vagyok, hasszurka-fájdalmak vannak, szivacsosnak érzem a hasam, aztán pár nap után visszaáll. Ez normális, vagy a terhesség elmaradásának szokásos jele?

Figyelt kérdés
2 naponta együtt vagyunk a párommal, és még sincs baba. Fenti jelenség minden hónapban megvan.

2012. márc. 9. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy sima PMS tünet, a hormonok vizet tarthatnak vissza, ez okozza a plusz 1 kg-ot. A fájdalmakat a közelgő menstruáció.

A terhesség szempontjából semmit nem jelent, nekem mikor teherbeestem is megvoltak a szokásos PMS tüneteim.

2012. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hasszurka-fájdalmak a közepétől megszűnnek, gyanítom hogy az nem a menzesznek tulajdonítható.

A vízvisszatartás, szivacsosodás minden esetben megmarad ha megfogan?

2012. márc. 9. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyet soha, senki nem fog neked tudni megmondani. :) Ezek a folyamatok nem igen-nem jellegűek, a ciklus második felében jelentkező tünetek ugyanazoknak a hormonoknak köszönhetőek, amelyeknek a terhesség fennmaradása is végsősoron, viszont egyetlen ilyen tünet sem diagnosztikus jellegű, főleg azért mert borzasztóan szubjektívek.


Szóval nyugalom, és attól, hogy ez vagy az erre vagy arra utal, még semmi nincsen veszve! :) Drukkolok a babához!

2012. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

persze nem diagnosztikailag kérdeztem, azt majd megmondja a teszt, hanem hogy többeknél is elő szokott e fordulni ilyen.

2012. márc. 9. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, értelek! :) Nekem is volt ilyen egyébként, nem is ritkán, bár nem minden ciklusban. Sajnos nem emlékszem, hogy a sikeres ciklusban ez hogyan alakult, de teljesen normális. :)
2012. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!