Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet? Hasszurka,...

Terhesség lehet? Hasszurka, néha mensiszerű görcs, folytonos álmosság, magas hő. Reménykedhetek? Milyennek kellene lennie a méhszájamnak?

Figyelt kérdés
Az enyém alig elérhető és kemény,zárt.Volt fehér testápolós és krémes folyásom is,de nagyon kevés.9 nap van még nem vártig.Tudom,hogy addig leeshet a hőm(az enyém a menses 2.napján szokott)Nem tudom bízhatok-e?A méhszájamat nem szoktam vizsgálni,de most kíváncsi voltam.
2009. jún. 20. 08:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sok hasonló kérdés volt már,de nagyon izgatott vagyok.Pont a lányom szülinapján derülne ki,hogy lesz-e kis tesó:)A ciklusaim 24 naposak.
2009. jún. 20. 08:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért még ne reménykedj, hogy esetlegesen ne csalódj nagyot. 9 nappal a nem várt elött még nem lehetnek terhességi jeleid, mert még be sem ágyazodott. Ezek inkább PMS tünetek ilyenkor. :( De drukkolok.
2009. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont a nehezen elérhető zárt méhszáj bíztató. Megy a drukk!
2009. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és drukkot:)
2009. jún. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!