Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, negatív teszt...

7 napja késik, negatív teszt két nap késés után! Az orvos meg vizsgált egy hét mulva kell terhességi tesztet csinálnom és utánna vissza mennem! A hányingerem elmulott most inkább hasszurka van! Lehet hogy nem terhesség?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondott semmit csak azt hogy lehet ciszta! De hozzá kell tennem elég bunkó volt!
2008. nov. 9. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék egy újabb tesztet és keresnék egy másik orvost.
2008. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy hét késés után mertem tesztelni, pedig a szívemben tudtam, hogy babát várok és nagyon sok tünetem megvolt, úgyhogy van még remény. Én holnap reggel csinálnék egy újabb tesztet.
2008. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én is voltam, hasonló cipőben. két hetet késett, már voltam orvosnál, teszteltem össze vissza és mind negatív lett. Aztán egyszer csak megjött. Azóta is próbálkozunk. Doki nem tudott semmit se mondani
2008. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!