Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve! Szerintetek?

El vagyok keseredve! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Március 1-én lett egy pozitív tesztem.Január 26.-án volt az utolsó mensim.Ma voltam orvosnál ultrahangon aki azt mondta menjek vissza 1 hét múlva.Mert nem látja jól,hogy terhes vagyok-e!?A papíromra ezt írta:5mm-es petezsák sejthető.

Diagnózis:fenyegető vetélés.

A fenyegető vetélést ilyenkor mindenkinek ráírják vagy aggódnom kell?Teljesen elvagyok keseredve.


2012. márc. 8. 15:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én már nem tudok, és nem is merek már írni semmit. Őszintén szólva egy 10 napos terhességhez képest nagyon erős a csík. Csináltál azóta? Arra figyelj, hogy ugyanolyat használj, mint először. Biztosat csak a kontroll UH fog mondani, felesleges találgatni. Keress egy magán UH-t , ahol rendesen, hüvelyivel néznek meg, írhatunk itt akármit, nem tudjuk, mi lehet.
2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
A csík elég erős,tüneteim is vannak az orvos szerint a méhem is nagyobb.Nem idegesítem magam fölöslegesen,már megnyugodtam.Megvárom az egy hetet és akkor már biztosra megtudják mondani.Tudom,hogy terhes vagyok ebben az egyben teljesen biztos....:)
2012. márc. 8. 17:31
 33/45 anonim ***** válasza:
így van, bárhogy szeretnénk mást tenni, nem tudunk mit mondani, hiszen hogyan is tudnánk? reméljük a kontroll uh-n látszódik majd! :)
2012. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Én remélem a legjobbakat és tudom,hogy nem lehet semmi baj sem.Nagyon szeretnénk a babát és remélem ezt ő is érzi.

És remélem 1 év múlva nevetek magamon,hogy így aggódtam a kezemben egy csöppséggel.Köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 8. 17:35
 35/45 anonim ***** válasza:

Légyszíves majd írd meg mi volt!!!

Drukkolunk!

2012. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom.Csak 19.-én tudok elmenni újabb uh-ra.Ha kicsit később megyek az nem baj legalább biztos lesz.:)Mivel vérezni nem vérzek,a hasam nem fáj így baj szerintem biztos nincsen.
2012. márc. 8. 17:49
 37/45 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem kicsi az 5 mm.Nekem 5 hetesen volt 7mm.
2012. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. márc. 8. 18:35
 39/45 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez segít most a legtöbbet!
2012. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megnyugodtam kicsit.
2012. márc. 8. 19:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!