Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve! Szerintetek?

El vagyok keseredve! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Március 1-én lett egy pozitív tesztem.Január 26.-án volt az utolsó mensim.Ma voltam orvosnál ultrahangon aki azt mondta menjek vissza 1 hét múlva.Mert nem látja jól,hogy terhes vagyok-e!?A papíromra ezt írta:5mm-es petezsák sejthető.

Diagnózis:fenyegető vetélés.

A fenyegető vetélést ilyenkor mindenkinek ráírják vagy aggódnom kell?Teljesen elvagyok keseredve.


2012. márc. 8. 15:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Szia. Először is nyugodj meg!!! Ez a legfontosabb.

Én valószínűnek tartom, hogy túl korán mentél orvoshoz!!!

2012. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
én hónapokig fenyegető vetéléssel jártam dokihoz. Véreztem is a javából. Az eredmény, most 4 éves ovis:)) Semmi baja nem lett, 39. hetes és 4. napos voltam, mikor rendben megszületett:)
2012. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy korán mentem orvoshoz.Elvileg vagyis biztosan tudom,hogy február 10.-én vagy 11.én fogant a baba.Akkor még korai volt orvoshoz mennem?De annyira megijedtem,épp,hogy a rendelőben nem sírtam el magam.:(
2012. márc. 8. 15:33
 4/45 A kérdező kommentje:
Légy szíves még írjatok......:(
2012. márc. 8. 15:45
 5/45 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, szerintem kb 6-7 hetes lehetsz, orvosilag számolva! mikor kell visszamenned? Esetleg elmehetsz másik dokihoz, ő mit lát?
2012. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ugyanígy jártam, mint te: először 4 hetesen mentem orvoshoz, a vérvétel kimutatta, hogy terhes vagyok, az UH még nem és ugyanezt írták a papíromra. Két hét múlva kellett visszamennem, akkor már szívhang is volt, de a leletemen még akkor is "rajtafelejtették", ezt a szörnyűséget. Ne aggódj, gondolom ez a "szokás".
2012. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Az idegeskedéssel magadnak is és a babádnak is ártasz. Próbálj megnyugodni, és keress fel egy másik orvost!
2012. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nőgyógyásznál ő azt mondta,hogy megvan nagyobbodva a méhem.Ami ugye azt jelenti,hogy állapotos vagyok.Az ultrahangos doktornőre sokan panaszkodnak,hogy bunkó.Nem hazudtolta meg a hírét.1 hét múlva kontroll.De tudom,hogy terhes vagyok.2-3 hete hányingerem van,a melleim majd leszakadnak,plusz 1-én olyan erős pozitív tesztem lett,hogy csak na.Amúgy láttam egy is bab alakú valamit az ultrahangon,ő is látta de azt mondta,hogy ahhoz képest mikor volt az utolsó mensim picike.Majdnem,hogy azt nem mondta,hogy nem jól tudom mikor volt mensim.Szóval lehet,hogy korán mentem el orvoshoz?
2012. márc. 8. 16:00
 9/45 anonim ***** válasza:
Tutira korán mentél orvoshoz, mindenképp nyugodj meg, minden rendben lesz! Elképesztő, hogy mit meg nem csinálnak, én 23 hkm vagyok, az EKG-m olyan rossz lett, hogy azt mondták nem fogja birni a szívem a szülést, több mint egy hónapot(!) vártam idegbeteg állapotban a budapesti, komolyabb vizsgálatra, ahol több orvos nézegetett órákig, hogy mi bajom lehet, ugyanis semmi!!!! Tiszta nem normálisok! Gratulálok a babához!
2012. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Vérvételre nem küldtek béta HCG vizsgálatra?
2012. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!