Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve! Szerintetek?

El vagyok keseredve! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Március 1-én lett egy pozitív tesztem.Január 26.-án volt az utolsó mensim.Ma voltam orvosnál ultrahangon aki azt mondta menjek vissza 1 hét múlva.Mert nem látja jól,hogy terhes vagyok-e!?A papíromra ezt írta:5mm-es petezsák sejthető.

Diagnózis:fenyegető vetélés.

A fenyegető vetélést ilyenkor mindenkinek ráírják vagy aggódnom kell?Teljesen elvagyok keseredve.


2012. márc. 8. 15:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem 5mm, nagyon picike, tényleg. Nekem anno 4 hetesen volt akkora a petezsák. Most 5 hetesen mentem, pont tegnap, és 11 mm-es a petezsák, az utolsó mensim február 1.

Nem lehet, hogy később fogant a pici? Vagy lehet csak az UH gép régebbi, meg ha nem is foglalkozott veled az ultrahangos doki, akkor lehet, rosszul mérte. Engem 20 percig nézegettek, mondjuk hátrahajló a méhem.

Várj még, vagy esetleg menj el profi Uh-ra! Én a Hepinet-nél voltam, nagyon jó gépük van,és nagyon profik! Nőgyógyásznál nem voltál?

2012. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen.Csak már fél éve próbálkozunk babaáldás érdekében.És a pozitív teszt után elsírtuk magunkat annyira vártuk már a picit.És most teljesen összetörtem lelkileg,hogy még erre sem vagyok jó,hogy a gyermekünket kihordjam.Nagyon rosszul éreztem magam a barátnőm is vigasztalt de sajnos eltört a mécses......:(
2012. márc. 8. 16:08
 13/45 anonim ***** válasza:

Jaj,most látom,hogy voltál!

Akkor én a helyedben elmennék máshova mindenképpen, mert szét fogod idegeskedni magad!

2012. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Nem küldtek el sehova annyit mondtak,hogy 1 hét múlva menjek vissza.ugye nem lesz baj?!
2012. márc. 8. 16:09
 15/45 A kérdező kommentje:
Elvileg ha feb.10.én fogant akkor holnap lesz 4 hetes.Akkor az 5mm-es petezsák pici?
2012. márc. 8. 16:11
 16/45 anonim ***** válasza:
Azért írta ezt, mert valamilyen diagnózissal "futnod" kell nála, BNO kód szempontjából pedig ezt látta ideálisnak, mivel a kalkulált kornál fiatalabb a terhességed. Egyébként semmi baj nem lesz, 6 hetes vagy menstruáció szerint, viszont ha kicsit később fogant, akkor ideális a mérete. A kontroll uh majd mindent eldönt, addig nyugalom!!! :)
2012. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Ja és kb 1 percig ha nézte a hasamat.Nagyon bunkó nőgyógyász,mert állítólag neki nem lehet babája.
2012. márc. 8. 16:16
 18/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon rendesek vagytok,hogy nyugtattok-de annyira szeretnénk babát a fiatal korom ellenére,hogy hihetetlen.A párommal 5 éve vagyunk együtt ő 25 éves én 22.

De elég érettnek gondoljuk mind magunkat mind a kapcsolatunkat egy babavállalásra.

2012. márc. 8. 16:18
 19/45 anonim ***** válasza:

Ha biztosra tudod, hogy februar 10-en fogant akkor az 6 hetes terhessegnek felel meg vagyis 2 nap mulva leszel 6 hetes terhes. A terhesseget a petesejt "szuletesetol" szamoljak es nem a fogantatastol. Amikor a petesejt megtermekenyul akkor a petesejt mar kb. 2 het idos. Ezert te 6 hetesnek szamitasz holnaputantol.

KB 6 het es 2 napos uh kep, tehat fiatalabb 4 nappal mint a tied:


[link]


5 hetes uh kepnel csak egy kis potty latszik:


[link]


5-6 het:


[link]

2012. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

6 hetes vagy mensi szerint, ha 20-a környékén estél teherbe, akkor viszont teljesen jó a méret! Egyébként meg a petezsák vagy látszik, vagy nem, olyat még nem hallottam, hogy sejthető...Ráadásul hasi volt? Ja, hát akkor nem csoda, hogy alig látott valamit, hüvelyit csinálnak ilyenkor!

Komolyan, ha megengedheted magadnak, menj el profihoz, de tényleg! Sokkal fontosabb, hogy megnyugodj, mint hogy végig idegeskedj a következő napokban!

2012. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!