Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/368 A kérdező kommentje:
persze megírom ha jó ha rossz!!de azért én még mindig drukkolok neked és izgulok érted!
2012. máj. 16. 10:17
 162/368 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy! :)

Én is drukkolok neked!!!

2012. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/368 A kérdező kommentje:
köszi!!
2012. máj. 16. 10:21
 164/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??hát nem vettem tesztet tiszta hülye vagyok!!elfelejtettem!!a hőm fent van ugyan annyi mint tegnap 36,7 és nem jött meg!!írj ha vagy!!
2012. máj. 17. 07:26
 165/368 anonim ***** válasza:

Szia! Hát hogy tudtad elfelejteni te kis huncut?! Akkor mikor fogsz tesztelni? :)

Nekem mára 1 tizeddel lentebb ment a hőm. Erősen sanszos, hogy ez a ciklus már kilőve!... De annak viszont nagyon örülök, hogy a te hőd még mindig fönt van!!! :) Ha tényleg baba van a dologban, akkor napokon belül betöltöd az 5. hetet!!! :)

2012. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/368 A kérdező kommentje:
szia!!sajnálom,hogy lejjebb ment a hőd??de ugye nem jött meg??áááá nem akarom!!=hogy megjöjjön neked!!hát annyira rohantam haza meg csepergett az eső teljesen elfelejtettem!!esküszöm nem volt szándékos!!húúúúú annyira fájnak a melleim!!már rég nem fájt ennyire!meg most a hónaljam felől kezdet fájni de most már mindenütt fáj!!meg van duzzadva!ha elmúlik a mell fájdalom úgy is tudom,hogy meg fog jönni!de nem,hogy enyhült volna még jobban fáj!!pedig mára nem vártam!!ma vagyok 32 napnál!!
2012. máj. 17. 08:01
 167/368 A kérdező kommentje:

ja ez lemaradt:!bocsi!

hát én arra gondoltam,hogy most elszaladok veszek tesztet és tesztelek ma!!csak mutat valamit!!vagy csak reggel??ááá az olyan messze van még!!nem mutatna semmit a teszt ha most csinálnám??

2012. máj. 17. 08:06
 168/368 anonim ***** válasza:

Hiába "mára nem vártad", ezt felejtsd el, hiszen már a 19. dpo-n vagy!!! A luteális szakasz viszont sose szokott ilyen hosszú lenni! Úgyhogy neked már napok óta késik!!! Hidd már el! :) És nagyon biztatóak a mell-tüneteid!! :)

Nekem még mindig nem jött meg, gyengébb tejeskávé színű pecsételésem van. A méhem érezhetően és szinte láthatóan meg van nagyobbodva. Fogalmam sincs, hogy most mi történik!... Na majd kiderül.

MIKOR TESZTELSZ???

2012. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/368 A kérdező kommentje:
olyan különös tüneteim nincsenek meg nem is figyelem ezeket mert rengetegszer csalódtam!csak feltűnt,hogy nagyon fáj a mellem!meg vagy 3 napja biztos délután sok lesz a gyomorsavam!!muszáj kiköpnöm mert ha nem még több lesz!!megyek veszek tesztet és még munka előtt megcsinálom!!mert ezt már nem bírom tovább!!az jó ha nem erősödik a barnázás meg nem váltott át rendes vérré!!mikor tesztelsz??vagy nem is szándélkozol??én azért neked drukkolok!!
2012. máj. 17. 08:25
 170/368 anonim ***** válasza:

Majd szombaton vagy vasárnap tesztelek, ha nem jön meg addig.

Majd írd ám meg az eredményt! :)

Drukkolok!

2012. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!