Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/368 anonim ***** válasza:
Na szia! Hogy vagy? Hőd hogyan alakult?
2012. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/368 A kérdező kommentje:

szia!!mizus veled??írj ha vagy!!hát nem is láttam,hogy írtál így most felteszem a görbémet!

ilyen most!

[link]

szerintem már ebből se lesz semmi!írj!

2012. máj. 13. 12:51
 123/368 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy írtál. Szerintem nem is olyan rossz ez! :) ...Bár rendesen cikcakkos, de 1 nap kivételével végig a cl. fölött van a hőd, sőőőt az utóbbi napokban még magasabbra vándorolt! Azt mondjuk látom, hogy ma nagyon elcsúsztál a méréssel, de még ha azt nem is nézzük, akkor is jó! Nagyon drukkolok neked!

Úgy néz ki, hogy ma már a 15. dpo-n vagy. :) Érzel-e valami furcsát, különöset?

2012. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/368 A kérdező kommentje:
szia!én is örülök,hogy írtál!veled mizus??te mikorra nem is várod??hát 13 dpo-n csináltam tesztet de negatív volt vagyis fürdés előtt csináltam és utána néztem meg még de akkor is negatív volt!fáj a derekam de nem mindig és nem nagyon!annyira nem figyelem magam mert már egy párszor becsapót és már nem hiszek benne!!szerinted mikorra ne várjam??de szerintem túlságosan cikk-cakkos!amit nem értek!!írj léci!
2012. máj. 13. 14:32
 125/368 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy tegnap nagy buzgalmamban csináltam egy tesztet, de hát nem igazán tudom eldönteni, hogy mutat-e valamit vagy sem...

...mit is vártam a 10. dpo-n???

2012. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/368 A kérdező kommentje:
milyen érzékeny volt a teszt??lehet pozitív??húúúúúúúú annak örülnék!!
2012. máj. 13. 14:42
 127/368 anonim ***** válasza:

Nos a jelenlegi állás szerint 16-ra, szerdára nem várom. Nekem borzasztóan be vannak durranva a melleim és rettenetesen fájnak. És a mellbimbóim veszettül érzékenyek. Azon kívül szó szerint érzem, hogy a méhem meg van "keményedve" vagy növekedve. ...vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzak...


A hőm így néz ki:

[link]


És ilyen lett a tesztem a 10. dpo-n 25-ös teszttel:

[link]


Nos az tényleg igaz, hogy nagyon cikcakkos a hőgörbéd és ez nem a legoptimálisabb, de legalább fent van a hőd, nem esett az alaphő vonala alá! :) (progeszteron-hiányra utal, ha így ugrál a hő)

Szerintem neked tegnap vagy ma kellett volna megjönnie. De nem jött!!! :)

Egyébként milyen erősségű teszttel teszteltél?

2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/368 A kérdező kommentje:
szép görbe!!bárcsak az enyém is ilyen lenne!a mellem nekem is érzékeny meg néha nyíllal a petefészkemnél néha néha!!de én már nem hiszek ezekbe a tünetekbe!25-ös tesztel teszteltem!mit tehetek,hogy ne ugráljon a hőm??gyógyszert kell rá szedni??
2012. máj. 13. 15:03
 129/368 anonim ***** válasza:
Igen, erre szokták felírni vagy a Duphastont, vagy az Utrogestant. ...Ez egy eléggé gyakori probléma szokott lenni sajnos. De legalább könnyen orvosolható. :) És addig, amíg nem barnázol, komolyabb baj nincs is.
2012. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/368 A kérdező kommentje:
hát nem szoktam barnázni!márciusba hamarabb jött meg vagyis nem tudom mi volt mert csak barnázás volt!23 napra jött meg!ha megjön mindig piros és normális és fokozatosan elmúlik de akkor már inkább barnás!hát majd júliusba elmegyek dokihoz mert amíg nem kapom ki a szabimat nem tudok elmenni hamarabb!júniusig dolgozok!
2012. máj. 13. 15:28
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!