Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/368 anonim ***** válasza:

....hááát remélem, hogy ez most nálam a beágyazódás befejeződését mutatja. Az meg tudjuk, hogy általában a 12. dpo-ra szokott esni. ...már csak azért is gondolok erre az esetemben, mert semmi mensis előjelet nem érzek, nem tapasztalok. No meg persze azt is tudom, hogy ez nem egy egyedi eset, csak hát nekem is jobban tetszene, ha fölfele vándorolna...! :)


Igen, mondtad, hogy negatív lett a teszted, de hát az azért még elég korai volt ám! Szerintem holnap, holnapután nyugodtan csinálhatsz egy másikat, mert tényleg szépen kúszik felfelé a hőd! :)

Ja, most jut eszembe, hogy tegnap este icipici barnázást vettem észre... ;) :) ...akkor most örüljek, mert tényleg beágyazódás lehetett? Hú de kíváncsi vagyok már! :)

2012. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/368 A kérdező kommentje:
hát ha tényleg beágyazódásnál tartasz akkor igen örülhetsz!!bár sajnos ez se törvényszerű!!tudod ugye??nem elkeseríteni akarlak csak őszinte vagyok hozzád ahogy te is hozzám!!nem tudom ez most menszi elő jele e de szerintem igen,hogy fáj oldalt a mellem meg petefészek szurkálódás meg hányinger környékezz!vagyis émelygek!!ugye az??
2012. máj. 14. 10:31
 143/368 anonim ***** válasza:

Nos, azt neked kell tudnod, hogy nálad milyen előjelei szoktak lenni a menzesznek, de az biztos, hogy nálam petefészek szurkálás, hányinger/émelygés nincs ilyenkor. És abban is biztos vagyok, hogy nincs sablon a terhességi tünetekre sem, mivel mi emberek nem vagyunk egyformák. Ahány ember és ahány terhesség, annyiféle...

Azért, hogy alátámasszam a mondandómat, belinkelek ide neked egy oldalt, ahol többek között magam is vezetem a hőmet. Itt aztán láthatod, hogy milyen cifra hőgörbékkel is lehetséges teherbe esni! :)

[link]

2012. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/368 anonim ***** válasza:

Rákerestem a hosszú ciklusokra is. Szóval tudom, hogy nincs lehetetlen. Főleg, hogy szoktam nézni délelőttönként a TLC műsorán a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" összeállítást. Már csak ezekből kiindulva is tudom, hogy nekem is sikerül! :)

[link]

2012. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/368 A kérdező kommentje:
bocs most nem tudom megnézni a linkeket!!nagyon beteg a cicám és most nagyon sírok meg már késésbe is vagyok mert még vasalnom kell!!most próbáltam beleerőszakolni a szén tabléttát mert valószínű mérget evet!!bocsi majd holnap írok!!ne haragudj!!
2012. máj. 14. 10:59
 146/368 anonim ***** válasza:

Persze, semmi baj! Remélem, a cicád hamar jobban lesz! Na holnap majd "beszélünk"!

szia

2012. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??hogyan alakult ma a hőd??remélem nem jött meg!!nagyon szurkolok neked!!megy ezerrel a drukk!!hát a cicám meghalt!!lehet gyerekes vagyok de ez engem nagyon megvisel(t)!síró görcsöt kaptam tegnap este!rossz éjszakám volt!!10 órakor már feladtam!!alig bírtam nézni,hogy szenved meg haldoklik!!már most már mindenből elegem van!!a hőm fent de már ennek se tulajdonítok nagy jelentőséget!!főleg a tüneteknek!!írj ha gondolod!!na persze nem mentem az agyadra!
2012. máj. 15. 07:58
 148/368 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :( Elhiszem, hogy most magad alatt vagy.

Ma nem nagyon fogok ráérni, de azt gyorsan leírom, hogy a hőm még jobban leesett (mostmár a cl. alá), és tegnap este már mensis görcsök is jelentkeztek. Barnázok, de már biztos, hogy ebből vérzés lesz, a melleim se fájnak már annyira.

...azért jó lett volna lombik előtt spontán teherbe esni, de hát az élet fölülírta...

De azért majd írj, ha nálad történik valami! ;)

2012. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/368 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom,hogy meg fog jönni!!pedig olyan szép görbéd volt!én biztos voltam,hogy neked összejön!!
2012. máj. 15. 08:13
 150/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??van valami fejlemény??remélem nem jött meg!!nagyon drukkolok!!
2012. máj. 16. 09:04
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!