Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet valaki úgy, hogy...

Terhes lehet valaki úgy, hogy az illető már alapból terhes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 15:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerdez hulyeseget a kerdezo, Amerikaban epp most szult egy no egyszerre 2 gyermeket (azt hittek,h ikrek) 2 kulonbozo ferfitol.Sot Horvatorszagban is megtortent. Valoszinuleg nagyon kicsi az esely, de lehetseges.

[link]


[link]

2009. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Montenegroban él egy nő, akinek két méhe van, ő teherbe eshet akár 1-2..9 hónapos különbséggel is. Az ország honlapján olvastam nem régen...
2009. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak, megelőztek, mert én is ezeket akartam leírni. Nagyon ritka, de fordult már elő, hogy valakinek két méhe volt és mind a kettőben külön-külön időben megfogant babák fejlődtek, akár több hónap különbséggel is. Az "első lecseszegetősöknek" előtte inkább tájékozódniuk kellene a világ dolgairól, mielőtt osztogatják itt az észt és hülyézik a kérdezőt, mert ez nem volt hülye kérdés.
2009. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Na, látom vannak itt értelmes emberek, de még mindig nem beszélhetek..... szóval, sajna lehet, de nagyon óvatosnak kell lenned, mert az idősebb magzat elszívja tápanyagokat a fiatalabbtól. Szóval, ha ilyenre adod a fejed, sok vitamint szedj, hogy ne szenvedjen hiányt egyik sem. Számíts rá: az egyik baba zseni lesz, a másik bagy valszínűséggel fogyatékos. Ez a te döntésed, ennél többet már tényleg nem mondhatok a titkotartás miatt
2009. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már olyat, hogy egy nő két férfitől tudott teherbe esni egy - két nap különbséggel. Mindkét petesejtje megérett, és így estek teherbe. Ez azért nem annyira ritka. Több filmben is láttam ilyet, egyszer a Spektrumon is volt ilyenről szó.
2009. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam az összes választ, de IGEN!!! Kicsi az esélye, de lehet úgy is terhes ha terhes. Szabadul egy másik petesejt is. Nyugodtan lehetnek ikrek két különböző apától is.
2011. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősőm hormon kezelés alatt állt, lombik programra készültek.Majd spontán fogantak iker fiaik,akik között kimutatható volt,hogy az egyik baba 24órával később fogant.
2011. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

LEHETSÈGES.

De a második beágyazódás is nagyon hamar történik, így a gyerekek egyidöben fognak megszüeltni, ikrek lesznek, csak két petéjüek.

Ugye két petefészkünk van és simán lehet hogy pár nap külömbséggel löködik ki két petesejt. így lesznek a kétpetéjü ikrek.

de olyan is lehet hogy két külömbözö férfitól, habár elég kicsi az esélye.

2011. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Pedig bizony lehet, bár annyira ritka. 1 ilyen esetről halloottam, a Híradóban is volt, kb. 1 éve. A nő terhes lett, azt hitték egy idő után, hogy ikrek.

és azt is hitték, hogy az egyik beteg, mert sokkal kisebbvolt az UH szerint. Amikor megszülettek, akkor jöttek rá, hogy az egyik azért volt végig kisebb, mert kb. 2 hónappal fiatalabb volt. Már terhes volt a nő, mikor volt 1 újabb peteérése. De ez annyira ritka, hogy még a Híradó is beszámolt róla.

2011. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Kicsi az esélye de lehetséges mivel nem azon napon termékenyült meg a petesejt
2011. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!