Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes korotokig...

Hány hetes terhes korotokig nőtt a melletek? Az enyém alapból nagy, és kb. a 9. hétig nőtt 2 számot! Aztán leállt már 1 hónapja. Remélhetem, hogy nem nő tovább? Ugye igen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó neked hogy növöget de biztosan nem lesz gond.Nekem nem nőtt semmit és nem is érzek semmit a mellemnél.1 hét múlva szülök.
2010. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél az elején nem nagyon nődögélt, aztán a 75 B-ből 85 C-lett a végére, szülés után amikor meg jött a tejbelövélés még 1-2 számmal megnőtt, aztán később visszaállt a 85-re. Teljes eredményt nem tudok a végeredményről, mert ismét babát várok, szóval megint nődögél. Most már szinte bármikor szülhetek. (azért hiányzik a pici 75-ös :-) )
2010. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, én irigyellek :-) Nem akarok nagyobbat!!! :-)
2010. febr. 23. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt nagy cicim,de az elején kb a 12. hétig nőtt.aztán mikor megvolt a tejbelövellés,akkor megint nőtt.most 95c-s melltartót hordok.
2010. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem szülés után a tejbelövelléskor még egyszer annyit nőtt, mint az egész terhesség alatt

így lett 75B-ből 95C (a testsúlyom ugyanannyi, mint régen volt, csak van két lökhárítóm :) én nem bánom, nagyon szép :P)

2010. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75Bről 85C-re nőtt most vagyok a 34. hétben. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége, ha még tejem is lesz.... Azért nem bánnám ha a hasonalvás szülés után nemcsak álom maradna :) !
2010. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 18.hétben vagyok és 75ről 90-re nőtt..eléggé zavar meg az hogy nem tudom még meddig fog:)
2010. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!