Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet valaki úgy, hogy...

Terhes lehet valaki úgy, hogy az illető már alapból terhes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Mi van ? Ha valaki terhes akkor mellette nincs peteérés elvileg... méhnyálkahártya sem fogadna be még egy megtermékenyitett petesejtet. Szóval nem... Én eddig sosem hallottam ilyenről.
2009. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom! Kisegítőbe jársz? Milyen fogalmazás ez? Azt javaslom szabadulj meg a "dupla" terhességedtől
2009. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
persze, es havonta gyereket szülhetsz.... na ne mar... megis hogy kepzelted el ezt az egeszet, azt nem nagyon ertem.... teherbe esel, aztan valakivel szexualis kapcsolatot letesitesz, aki ujra megtermekenyit, es a mar benned levö embrio mellett ujabb baba lesz benned, a mehed meg osztodik, vagy egy mehen belül? Tizedikes biologia könyv?
2009. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Miért kell cseszegetni a kérdezőt??

Nem lehetséges, amit kérdezel.

2009. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

hát talán nem hallottatok erről, mert a NASA nagyon is titkolja, de az a helyzet, hogy lehetséges 2-3 havonta a fogamzás. Ti nem olvastok netet?

Ha már a kérdezőnek van internet hozzáférése, nyilván először végignézte a szakemberek oldalait, és mivel nem talált választ a kérdésére, ezért fordult hozzánk. Lécci ne vezessétek félre. Igenis, lehetséges 2-3 havonta teherbe esni....

többet sajnos nem mondhatok el, mert köt az esküm.

2009. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 méhed van akkor nem lehetetlen :) Orvosok is ismernek olyan esetet mikor a babák közt akár 2 hónap is van fogantatás között, mert anyukának olyan a "belső felépítése". Neten utána tudsz nézni. De ez nagyon-nagyon-nagyon ritka, már veleszületett dolog. Én is csak olvastam róla.....
2009. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
En azt hiszem ertem a kerdezo mire gondolt (bocsi ha nem igy van). A ketpeteju ikrekre gondolt amikor ket kulombozo pete termekenyul meg. Szeritnem azt szeretne tudni, hogy ha mar egy pete megtermekenyult akkor lehetseges, hogy a kesobbiekben meg egy pete megerjen a mar megtermekenyitett pete mellett es igy ikrek fognajanak. Sajnos a folyamatot pontosan nem tudom de letezik, hogy ket pete termekenyujon meg ket kulombozo idopontban. Nem tudom mekkora lehet a max ido a ket pete megerese kozott. Mert ha jol tudom a szervezet ahogy elkezdi a progeszteront termelni megakadajozza ujabb pete megereset, tehat a progeszteron termeles elott kell a masodik petenek kiszabadulnia. Bocsi ha nem erre gondoltal.
2009. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%
Ikerterhesség csak úgy lehetséges, ha egyszerre két spermium hatol be a petébe, vagy ha két pete érett meg, és egyidőben mindegyikbe bemegy a spermium (vagy több pete). De olyan, hogy később termékenyüljön meg még egy pete nincs! Ha terhes valaki, több pete nem érik meg, ezért megtermékenyíteni sem lehet.
2009. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam ilyesmiről Czeizel Endre egyik cikkében. Elméletileg, ha két petesejt érik meg az adott hónapban és az anyuka fél órán belül két férfival is létesít szexuális kapcsolatot, akkor két különböző apától lehet egyszerre gyereke. Mármint két gyerek születik, remélem érthetően írtam le. De úgy, hogy már beágyazódott a petesejt, úgy nem lehet.
2009. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam egy cikkben hogy egy hölgy két babát várt, és megállapították hogy két különböző ciklusban fogant. Egyszerre születtek, de az egyik 1 hónappal fiatalabb volt a fogamzás végett.

1:100000000000000 esély :D

2009. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!