Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismami vagyok....

17 hetes kismami vagyok. Amiota terhes lettem nagyon kiszőrösödött a hasam, a mellbimbom körül meg alapbol voltak szőrszálak. Hogy fog igy szopni a kisbabám? Borotváljam le?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,a borotvával semmi képp és a szörtelenitö krémet is mellözni kell ezeken a részeken. A legjobb amit tehetsz az az hogy a melledröl csipesszel kihuzgálod a hasadrol meg legyantázod,én személy szerint igy szoktam,de a terhesség után ezek elhullanak(remélem)36 hetes kismama.
2008. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is így kiszőrösödtem,de nem érdekel majd megszületik a babóca akkor csinálok valamit,de addig jó ahogyan van.A hasadra ne használj semmi szőrtelenítőt.Nekem azt modta a kozmetikus hogy nem jó ilyenkor epilátort sem használni,mert ahogyan kitépi a szört ott nyitva maradnak a pólusok,és bekerülhetnek a bacik a bőr alá.Inkább maradok a borotvánál ha kell.üdv 34 hetes kismama
2008. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne borotváld-megerősödik!!!Inkább kozmetikus és gyanta,egy pillanat alatt kész és neked sem kell vele időznöd...
2008. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en hasam is tok kiszorosodott az elejen, de mostanra el is tunt. 39 hetes vagyok.szerintem hagyd, vagy max csipeszzel, de ne borotvald, mert akkor nem tunik el, es visszano.
2008. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Borotvat inkabb ne, igaz, h gyors megoldas, de megerosodhet.

Gyanta kozmetikasnal, vagy magadnak, de szules utan en is ugy hallottam, elhullik.

21 hetes kismami

2008. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mellbimbóról szemöldökcsipesszel kihúzhatod.
2009. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!