Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen borotvával borotváljam,...

Milyen borotvával borotváljam, ott lent, hogy ne vágjam magam meg? Ajáljatok valamit, ki milyet használ?

Figyelt kérdés
22-hetes kismama
2009. febr. 12. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:

fogd be a férjed/párod.


vagy ha nem olyan érzékeny a bőröd, akkor kozmetikus-gyanta. az a legszebb, legegészségesebb, legtartósabb megoldás.


en eddig gyantaztattam, kozepidotol nem nagyon merem, mert isszonyatosan bevérzik, meg meg van duzzadva ott lennt, meg erzekeny, vettem Venus Breeze borotvat, annal eleg csak bevizezni a bőrt, lábon egesz jól boldogulok vele, szóval jó kis találmány, de az intim helyekre bizony segítséget kérek, mert sikerult eloszor ugyesen megvagnom magam.. :(

2009. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam rendesen borotválni, próbáltam mindenhogy ide tükör, oda tükör, de nem sikerült. Bepipultam, és elmentem, vettem egy intim borotvát 10.000,- forintért. Sajnáltam rá a pénzt, de aztán mérlegeltem és rájöttem, hogy megéri. Pláne, hogy utána is szuperul tudod használni.

Tehát ha nem sajnálsz rá egy kicsit több pénzt, akkor én nagyon ajánlom neked.


5 hós kisfiú anyukája

2009. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Gilette vagy Wilkinson (férfi!) eldobható borotvát szoktam használni. Olyat, amin van egy zseléréteg, és az rásegít a borotválkozásra. Nekem csak ezek jöttek be, a nőiek egyszerűen mit sem érnek. Azokkal állandóan megvágom magam. (nem tudom miért, ugyanúgy csinálom mindkettővel)
2009. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elektromos borotvát használok. Egyáltalán nem látom,hogy mit csinálok, csak érzésre, és még sosem vágtam meg magam. Szerintem nagyon praktikus. Nekem az epilátoromhoz lehet a borotvát csatlakoztatni. Csak ajánlani tudom.

36 hetes kismama

2009. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Venus Breeze-re szavazok. Csak ne dugd víz alá, mert hamar leázik róla a zselé. :)
2009. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!