Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítés borotvával vagy...

Szőrtelenítés borotvával vagy kérmmel? S "kipattogzásra" mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

én borotvát szoktam használni, ám bármit is csináluk kipattogzok, így éppencsak egy fazont szoktam vágni. tudtok valamit ajánlani szőrtelenítés utánra? régen rossmanos krémet hazsnáltam(szőrtelenítés utánikrémet), de azt mondták hogy az már nem kapható.


vagy szőrtelenítő krémet esetleg milyet?


köszönöm


2010. máj. 19. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ezt én is szeretném tudni! Engem nagyon zavar, és eddig hiába kentem, nem használt. A gyantázás még megoldás is lenne, de akkor vagy 3 napig tök piros az egész. Arról nem is beszélve, hogy fájdalmas, és sokáig tart...
2010. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ja. mondjuk nekem a nemi szervemnél pattogzik ki, a lábam meg száradni szokott, de az ugye annyira nem látványos. És azért mondjuk egy vizsgálatnál nem éppen előnyös ha egykismamának csupa pattanásféle van ott lent. :-( hátha tud valaki valamit ajánlani.
2010. máj. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!