Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítés kérdéssel, hogy...

Szőrtelenítés kérdéssel, hogy álltok? Gondot okoz?

Figyelt kérdés

Eddig, veet krémet használtam intim területekre is, most nem merem, bár egy oldalon, ahol nőgyógyásztól lehet kérdezni, ott azt olvastam, hogy nyugodtan lehet használni.

Szerintetek? Vagy ti hogyan oldjátok meg? Olyan macerás borotválni, gyantáról ne is beszéljünk..


2010. dec. 22. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
én régebben gyantáztattam, az utóbbi években már saját magamnak csinálom epilátorral.
2010. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Borotválni szoktam amikor már nem láttam a pocaktól akkor tükörrel gyorsan meg lehet szokni és nem kémiai szer.
2010. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, természetesen én is tükör előtt csinálom.
2010. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kisollóm direkt ehhez, azzal szoktam rövidre vágni. Nem szőrtelenítem teljesen csupaszra, mert úgy könnyebben el lehet kapni a hüvelygombát.
2010. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor már nem láttam a hasamtól és nem értem el, akkor apa borotvált.
2010. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Odateszem a tükröt, de általában megy anélkül is, hiszen már jó pár éve borotválom. Szóval szinte már csukott szemmel is megy. De azért csekkolom a tükörben, nehogy valahol kimaradjon véletlenül. :)
2010. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok,és nagyon nem ajánlom az ilyen vegyi krémeket (bőrgyógyászok sem ajánlják) akkor már inkább a borotva,még ha macerás is.Én is borotválom,most még simán,de mi lesz itt majd jó nagy pocakkal? :D
2010. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már nem igazán szőrtelenítem magam, csak ha nagyon elhatározom magam. Pedig előtte nagyon igényes voltam! Dehát már a cipőfűzőt sem tudok kötni!
2010. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg tudtam szőrtelenítettem epilátorral, aztán amikor már nem tudtam a hasamtól, csak akkor borotváltam, ha összebújtunk apával...a lábamat is szintén ekkor borotváltam...amúgy nem, pedig előtte erre nagyon adtam! Szülés előtt meg tükör...nem akartam, hogy ott idegen csinálja!
2010. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!