Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim szőrtelenítés, de hogyan?

Intim szőrtelenítés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Még csak a 8. hétben járok, de előre félek a borotválástól. Nagy pocival ki hogyan oldja meg?? Ha kozmetikushoz megyek, az vállalja majd a teljes gyantát is, vagy csak fazont??
2011. jún. 15. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Attól félsz, hogy szüléskor megborotválnak? Fölösleges aggodalom. Ne úgy képzeld, hogy aprólékos munkával kopaszra borotválnak. Két mozdulat az egész, de a legtöbb helyen még ennyit sem csinálnak.

Érdemes otthon folyamatosan karbantartanod. Mivel a hasad is folyamatosan fog nőni, nem lesz gondod vele. Megy az a vége felé emlékezetből is, de akár apa is segíthet benne.

2011. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért, te nem borotválod ott lent??

Én minidg leszedem tök kopaszra, szülés előtt is otthon megcsináltam.

2011. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem a kórházi borotválástól félek, hanem, hogy nem tudom majd rendben tartani magam a pocakomtól:(:)
2011. jún. 15. 20:13
 4/18 A kérdező kommentje:
Dehogynem, én is teljesen leszedem. Most még nincs is baj vele, de később már nem fogom látni a hasamtól..
2011. jún. 15. 20:13
 5/18 anonim ***** válasza:

Én sem látam semmit odalenn"

De még a szüléselőtt 1nappal is le tudtamborotválni,először tükörrel, majd kitapogattam!

bele lehet jönni:)

2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd remélem, hogy én is belerázódok:)
2011. jún. 15. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
A végén tényleg nem fogod látni, vagy megoldod tükörrel vagy a párod megcsinálja biztos szívesen.
2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A nagyját leszedtem én,ahol nem ment ott segített a párom.

Ennyi. 5 perc az egész nagy hassal is,nem egy nagy ördöngősség.

2011. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom segített mindig ő ellenőrizte le, hogy sikerült. :D
2011. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, meg tudod majd oldani. A szülés előtti nap is magamnak csináltam. Csak szülésnél a kis csíkomat is lekapta a szülésznő, mondán, hogy az is útban lehet. :)
2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!