Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim szőrtelenítés, de hogyan?

Intim szőrtelenítés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Még csak a 8. hétben járok, de előre félek a borotválástól. Nagy pocival ki hogyan oldja meg?? Ha kozmetikushoz megyek, az vállalja majd a teljes gyantát is, vagy csak fazont??
2011. jún. 15. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem borotválod le, az sem gond. Hol van előírva, hogy kell? Meg úgy általában is? Ez nem olyan rég óta terjedt el.
2011. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Persze attól még karban lehet tartani!

Csak az egyik válaszadó szinte meglepődött, hogy te nem borotválod.

2011. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hidd el,a végére már rutinból fogod csinálni! :)
2011. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bízom benne:)) Köszönöm mindenkinek:)
2011. jún. 16. 07:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Én soha nem használtam tükröt, sokszor oda sem néztem :) Mindig kitapogatom, most hogy nő a pocakom ez óriási segítség, hogy nem látom mégis le tudom szedni teljesen.

Gyakorolj és menni fog!

2011. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én se láttam már semmit,érzésre csináltam,ahol éreztem,hogy még nem jó ott mégegyszer átmentem!
2011. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én tapasztalatom (3 baba után)

Mivel én mindig borotváltam, terhesség alatt sem voltam hajlandó lemondani róla.

Eleinte úgy ment mint pocak nélkül. Később amikor nem láttam már a célterületet akkor tapogattam-húztam-tapogattam-húztam :) Kád szélén ülve, vagy guggolva.

A tükör nekem nem vált be, mert ugye ott fordítva van minden és egyszerűen úgy olyan béna voltam :) Röhögésbe fulladt a dolog.

A férjemet nem szívesen kértem volna meg (bár biztos nem ellenkezett volna) mert szeretem, ha csak a véreredményt látja.

2011. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én a terhességem előtt és közben is gyantáztattam kozmetikussal. Legutóbb a 35. héten voltam és legközelebb a 38-on megyek. Én próbáltam borotválni, de nekem mindig viszketett tőle. Nekem ez kényelmesebb, hogy elmegyek és megcsinálják, és az eredmény 3 hétig tart.


37 hkm

2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!