Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hason fekve...

Meddig lehet hason fekve aludni, ha lehet? Oldalt fekve hová kell párnát tenni? (lent több kérdéssel kifejtve)

Figyelt kérdés
Hason fekve imádok aludni, de ugye ha lesz egy kis pocaklakóm ezt már nem lehet. Vagy az elején még igen, akkor is meddig? Na meg ha hason nem, hát akkor oldalt -,mert háton meg ugye nem ajánlott, de mikortól is?...úgymond összenyom a babó-, de azt tudom, hogy úgy meg csak egy kispárnával úgymond a pocakot alápócolva lehet. Pontosan hová kell tenni azt a párnát, kb. mekkorát? Linkelnétek képet? Hogyan oldjátok meg, hogy az ott is mardjon az a párna?
2010. jún. 9. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
"azt tudom, hogy úgy meg csak egy kispárnával úgymond a pocakot alápócolva lehet." Már természetesen ezt az oldaltfekvős alváshoz értettem. Kicsit bonyolóltra sikerült a fogalmazás, remélem azért még érthető. Bocsi!
2010. jún. 9. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig lehet hasonfekve aludni amig kényelmes:)! Én 22 hetes vagyok félig hason fekve még tudok feküdni, de van mikor már nyom!

A háton fekvés is egyén függő. Nekem még mindig semmi bajom azzal sem. Ideget tud elnyomni a gyerek és elkezdesz zsibbadni!

Ha olalt fekszem én a combom közé szoktam kispárnát rakni.Akinek már a nagyobb a pocija az a poci alá rak párnát mert kellemetlen hogy huz le a pocid!

Azt hiszem ennyi.

Üdv 22 hetes

2010. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ameddig kényelmes. Én az utolsó pillanatig félig hason feküdtem egy szopipárna segítségével, és nagyon jókat aludtam úgy. Ha nem jó esetleg a picikének, úgyis jelezni fog hogy "anya fordulj". :)

Jó éjszakákat!

8 hónapos kislány anyukája

2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, és a mai napig úgy alszom el, hogy hason fekszem, és az egyik lábam fel van húzva oldalt.De ha éjszaka felkelek, mindig az oldalamról ébredek fel, biztosan nem véletlen.Talán 20 hetes lehettem, amikor megkérdeztem ezt a védőnőtől.Azt mondta, hogy ne izguljak, a picit nem tudom megnyomni, összenyomni.És ha már kényelmetlen lesz, azt valamilyen formában meg fogom érezni.Vagy nyom, vagy fáj, vagy a baba rugdos.Jelezni fog, ha már nem jó neki.Egyelőre nekem kényelmes így, nem fáj, nem nyom sehol, a kislányom se " panaszkodott", és még a hasam se túl nagy.A hátamon soha nem aludtam , így arról nem nehéz lemondani.Viszont háton fekve szoktam tv-zni, mert így érzem legjobban a mozgását, rugdosását.Amikor már nem kényelmes, és kezdenek a lábaim zsibbadni, oldalra fordulok, és kész.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!