Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kellemetlen ez nekem,...

Kicsit kellemetlen ez nekem, de elvégre anonim az oldal. Megvágtam magam borotvával, lehet belőle baj? Fertőtlenítsem?

Figyelt kérdés

Teljesen új borotva volt, most bontottam ki a csomagból. Mentem zuhanyozni, és mivel már nagyon zavart az intim szőrzet, bepróbálkoztam a borotválkozással. Ami már-már nagyon kellemetlen, esetlenül megy. Lassan töltöm a 36. hetet és már a 32. héttől mindenórásnak néztek, tehát elég nagy a pocim, így nehezen férek hozzá a dolgokhoz.

Gát környékén megvágtam magam és vérzek. Fertőtlenítsek vagy azzal csak többet ártok?


2011. júl. 15. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is megvágtam magam a gát és a hüvely környékén, de szerencsére nem a terhesség alatt, hanem a 6 hetes kontrollra készülve. Véreztem rendesen, de nem csináltam semmit azon kívül, hogy be tettem egy betétet hogy ne legyen véres a bugyim. Másnapra szinte már nem is látszott.
2011. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megvágtad magad,vagy éppen csak?

Nálam a kipattogott részt szoktam a borotvával felsérteni,minden borotválásnál,az igaz,nem is vérzik nagyon,és az hamar eláll,hagyni szoktam békén.

2011. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor most még is mitévő legyek?

Betadine?

Vagy elmúlik magától?

34 hetesen néztek utoljára méhszájat, zárt voltam, de puhult, ezt mondta a doki. Félek ha azóta nyílt felszállhat valami fertőzés.

2011. júl. 15. 10:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát csíp és vérzik is.
2011. júl. 15. 10:01
 5/7 sumergo ***** válasza:
50%
Hát Betadine-t nem használnék terhesen! Ha el bírod viselni, inkább tegyél rá vattával valami tömény alkoholt, pálinkát, vodkát! Az fertőtlenít, a vérzés meg úgyis eláll!
2011. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a párod arcszeszéből tegyél egy zsepire-vattára!
2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem raknék rá, nem is szoktam. Bő vízzel lemosom, max. egy tisztasági betét a bugyiba és eláll magától úgyis.
2011. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!