Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, és...

17 hetes terhes vagyok, és tegnap székletkor kis vér is távozott! Nem a hüvelyből, hanem a végbélből és alapból nem vérzik csak mikor nagydolgot végzek. ugye elmúlik?

Figyelt kérdés
ez eddíg 2szer fordult elő,de semmi fájdalommal meg kellemetlenséggel nem járt...és a vér sem volt nagymennyiségű..én aranyérre gondolok...ugye ez elmúlik magától és nem kell orvoshoz menni?Nem árt a babának?
2008. szept. 29. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyér simán előfordulhat terhesség alatt, de 17 hetesen kicsit korainak tartom. Aranyér-ügyben a védőnők illetékesek, beszélj a sajátoddal, ő meg tudja mondani, mit lehet tenni. Az nem lehet, hogy ettél valami keményebb dolgot, pl. nyers répát, és az sértette fel a vastagbelet? (Velem ugyanis ez történt.)
2008. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az aranyér kezelhető de sosem múlik el.A vérző aranyérről a dokinak is tudnia kell.

Kenőcs és kúp együttes használatát javaslom.

2008. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szoktam nyers dolgokat enni...répát,karalábét,krumplit...

akor lehet ettől van...

2008. szept. 29. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is lesznek problémáid a Reparon végbélkúpot javasolnám.Nekem bevált és terhesség alatt lehet használni, vénynélküli tehát egyszerűen megveheted a patikában.
2008. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia nincs semmi baj! Nekem a babassagom legelejen jott elo, es jo par hetig szenvedtem tole, aztan elmult magatol, termeszetesen figyeltem arra, hogy mit eszem-iszom. Pl. a sargarepat, kavet szerintem ne eroltesd, mert szekletfogo hatasa van, amit viszont sokat egyel, tejtermekek, alma, kaposzta, rengeteg folyadek, sok mozgas.

Nekem most ket hete megint elojott, mert 17 orat autokaztam, es a sok ules nem tett jot neki. Kerdeztem a dokimat, hogy mit ajanl ra, de o semmi szert, kremet, gyogyszert nem javasolt, csak a helyes taplalkozast es a sok mozgast!

Remelem tudtam segiteni!

31 hetes mami

2008. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!