Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj az Elevit terhesvitam...

Mi a baj az Elevit terhesvitaminnal? Helyette mit tudtok ajánlani, pláne amit egészségpénztárak is támogatnak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 21:16
1 2 3
 21/23 svájcimoni válasza:
Most a párom nevében írok. Gábor vagyok és a párom nemrég esett teherbe :D KATICAOLAJ! Baromira nem kellene a várandós kismamákat, gyermeket tervezőket agyszüleményekkel és patkánykísérletekkel riogatnod!!! Szégyen! Pláne elszomorító és ezért is ragadtam billentyűzetet! Már Svájcban élünk párommal és itt favorit termék minden gyógyszertárban vagy orvosnál! Majd 20 ezer forintnak megfelelő CHF-ba kerül és baromira nem hinném, hogy a mindenben a végletekig alapos Svájciak hagynák a piacon ha BÁRMILYEN káros hatása is lenne a használatának betartásával!!! Most a véleményem/-nyünk az ELEVIT-ről: minden embernél más lehet. A kedvesem ishallotta a szóbeszédet, hogy súlyt "kap"tőle az anyuka is és a baba is; plusz nagyobb lehet tőle a kicsi feje... Szerintem mindenki tegye azt amit érez. Ami a legjobb neki. A párom a fogantatásig szedte a kérésemre és semmilyen negatív tapasztalata nem volt vele. Most úgy döntött (főleg a riogató baromságok miatt) hogy abba hagyja. Tisztelem a véleményét, tehát támogatom ebben bármennyire is nem ezt szeretném. Szóval, ha valakinek nem jött be, mert rosszul reagált rá, nyugodtan keressen másikat, ha szeretne vitamint kiegészítésként. De legyen mindenki (szerintem) nyugodt. Ez egy pozitív vitaminkészítmény és (még egyszer megerősíteném) én feltétlenül hiszek a Svájciak korrektségében! Mindenkinek boldog babavárást kívánok, Elevittel, mással vagy pusztán egy egészéges és megfizethető étrenddel!
2015. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Sziasztok! Van már egy kislányom de akkor még nem volt az elevit.Most nem tudom hogy szedjem vagy ne? Az első szülésem óta, nem marad meg a baba, elhal/elvetélek és verzem. De most ismét terhes vagyok 6.terhesseg dokihoz holnap megyek halisten eddig semmi baj nincs. Csak ritkán picit görcsöl. Kérdésem, hogy az elevitet ilyenkor is el lehet kezdeni szedni vagy ha veszélyeztetett terhes vagyok inkább ne szedjem? Mivel olvastam ezt a székrekedés. Válaszokat köszönöm
2015. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nem tudok másról, de nekem édesanyám Elevit-et szedett, amikor engem várt, és születési rendellenességgel születtem...

Bal lábamon részleges gigantizmust észleltek, legalább 10x műtötték, mindegyik lábujjamból levágtak egy kicsit, kislábujjamat teljesen leoperálták, és még így is 5 mérettel nagyobb a jobb lábamnál.. (46-os)

14/f

2016. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!