Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak valakinek tapasztalatai...

Vannak valakinek tapasztalatai a Femibion terhesvitaminnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs, elég borsos az ára, de állítólag sokkal jobb, mint eddig bármelyik vitamin.
2009. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én patikában dolgozom, én kipróbáltam. Nekem jobban bevált, mint az Elevit, nem lett tőle székrekedésem, szép a hajam, erős a körmöm! Egyébként nagyon drága, kb 6000 ft.
2009. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szedtem az elején. Nekem nagyon bevált semmi bajom nem volt tőle. Az Elevittől nekem puffadásom, és székrekedésem volt.

Én csak ajánlani tudom, de igaz hoyg drágább.

2009. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én kezdetben a 800-at szedtem a 12.hétig,most 20 hetesen a 400-at szedem.A doki szerint is ez a legjobb(család barátja)Igaz,hogy drága,de nekem nagyon bevált,szép a hajam és a körmöm is erős,a laboreredményeim is nagyon jók!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most még a 800ast szedem,és nagyon bevált.Szedtem Elevitet és gravidát is még a tervezés alatt,de azoktól voltak tüneteim.Már kb 1hónapja ezt szedem és semmi gond.

Én akciós patikában vettem és 2600 volt egy dobozzal azt hiszem és ebben kb 1havi adag van.

A Gyöngy patikákban szokott akciós lenni.


Megéri az árát szerintem nagyon!

2009. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos akciósat mostanában nem találtam patikában, de online patikákban már 3200-3600 Ft-ért is lehet kapni!

Láttam a honlapon (www.femibion.hu), hogy lehet ingyenes mintát igényelni annak, aki ki szeretné próbálni.

2009. ápr. 24. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kértem, kb. egy hete, kíváncsi vagyok, hogy küldenek-e.
2009. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!