Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ügyeleten szült Pesten a...

Aki ügyeleten szült Pesten a MÁV Kórházban mik a tapasztalatai? Apás szülést megengedték? Rendesek voltak a csecsemősök?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok, és szeretnék a MÁV Kórházban szülni, ügyeletes orvosnál. Nem tudjátok, hogy mikor lehet náluk megnézni a szülőszobákat? Van "nyílt napjuk"?

Köszönöm a válaszokat!!! :)


2011. ápr. 15. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ott szültem,bár nem ügyeletes dokinál,nekem volt saját orvosom.

A szülőszobák szépek,és mindenki nagyon kedves volt.


Szoptatásban adhattak volna mondjuk kicsit több segítséget,de láttam hogy túlterheltek.


Én már régebben szültem (2009 május),de ha jól emlékszem és még most is úgy van akkor szerdánként van szülésfelkészítő tanfolyam,és azok közül valamelyik alkalommal bele tartozik egy szülőszoba látogatás is.

2011. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocsánat,az kimaradt,hogy igen apás szülés volt.

Csak akkor nem lehet bent az apuka,ha császárra kerül a sor,de akkor is látja az egészet egy üveg ablakon keresztül.

2011. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Nagyon kedves vagy, és nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)Ilyen szülésfelkészítőn még nem voltam... Ez hogy működik? Több alkalmas? Fizetős? :) :) Köszi a válaszod még egyszer! :)

2011. ápr. 16. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A szülésfelkészítő nem fizetős,csak meg kell jelenni adott helyen és elmondanak mindent,illetve kérdéseket is tehetsz fel.

A kórház központi számát hívd fel szerintem,és ott kérd vagy a szülészet vagy a csecsemős osztály mellékét,ahol remélhetőleg lesz pár percük,hoyg elmondják a részleteket.


Én nem igazán tudok neked aktuális információkat adni.

Sőt,azóta hoyg én ott szültem már lemondott az osztályvezetp főorvos is,szóval ki tudja,most éppen hoyg működik,és mikor mi van.

2011. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja,az kimaradt,hoyg nekem 4 alkalmas volt,mindig szerdánként ha jól emlékszem (apuka is mehet!),és azt hiszem 2-től.


Nekem első baba volt,és jó volt,hoyg elmentem,sokkal magabiztosabban mentem szülni úgy,hoyg tudtam hová megyek és mire számítsak.


Sőt!

Pont azt a szülő szobát kaptam,amiben anno előtte látogatáson voltam,úgyhogy már tudtam mi merre található!

2011. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!